Wiemy ile KOSZTOWAŁA sukienka Edyty Górniak, którą kupiła na spotkanie z Kubą Wojewódzkim. Jej cena może zwalić z nóg [FOTO/VIDEO]

Edyta Górniak/fot. Instagram

Edyta Górniak jak zawsze zadała szyku. Piosenkarka była gościem ostatniego odcinka programu Kuby Wojewódzkiego, w którym pojawiła się po kilku latach. Gwiazda olśniła widzów swoją kreacją i zauroczyła uśmiechem, który ani na moment nie schodził jej z ust. Udało nam się określić wartość sukienki. Ta przekracza miesięczną pensję niejednego Kowlaskiego.

Edyta Górniak nie oszczędza na swoim wyglądzie. Jej stylizacje zawsze są dopracowane pod każdym kątem. Tak było też tym razem. Różowa mini sukienka z czarnymi napisami była niepodważalnym centrum outfitu artystki. Całość wykończyły czarne, długie kozaki na szpilce. Ogólny efekt był oszałamiający.

Fani od razu zaczęli komentować gwiazdę na Instagramie. Byli pod wrażeniem jej figury. Górniak nie tylko zachwycała sylwetką. Piosenkarka dała popis stylu, klasy i elokwencji. Sam Kuba Wojewódzki był oszołomiony swoim gościem.

Po programie oznajmił internautom, że z tego co obserwuje w mediach społecznościowych po zakończeniu emisji jego show, wybór Edyty na gościa był strzałem w dziesiątkę. Dziennikarz nie spodziewał się wywołania takiego poruszenia wśród fanów artystki. Jak widać, mimo upływających lat, Górniak nie przemija.

Jak udało nam się ustalić, artystka nie tylko ma rzeszę wielbicieli, ale także pokaźną garderobę, na której gwiazda nie oszczędza. Co prawda pojawiła się u Kuby po wielu latach przerwy, ale czy taki wydatek to nie przesada? Edyta Górniak miała na sobie kreację projektu Balenciagi za ponad 10 tys złotych! Aktualnie sukienka jest przeceniona na 6 tys złotych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here