Za kulisami “Tańca z gwiazdami” leje się alkohol?! Filmik mówi sam za siebie [VIDEO]

Taniec z gwiazdami. Foto: Instagram
Taniec z gwiazdami. Foto: Instagram

To największy skandal w historii wszystkich światowych edycji programu “Taniec z Gwiazdami”. Chodzi o parę Katya Jones i Mike Bushell, a dokładniej płeć piękniejszą w tym zestawieniu. Zdaniem widzów, którzy obserwowali ostatni odcinek, tancerka mogła być pod wpływem alkoholu.

Skandal dobrze obrazują nagrania, które udostępniono m.in. na twitterze. Widać na nich jak zawodowa tancerka przewraca się idąc w stronę reporterki prowadzącej wywiad. Jak twierdzą komentujący, już wcześniej, gdy ujęcie pokazywało parę idąca po schodach, widać było, jak Katya ledwie trzyma się na nogach.

Oczywiście, gdyby chodzi o gwiazdę moglibyśmy stwierdzić, że kobieta słabo radzi sobie z poruszaniem się na szpilkach przystosowanych do tańca. W tym przypadku jednak, Katya Jones jest tancerką, a więc takie wpadki nie mogą jej się zdarzać.

– Kochani, wszystko jest dobrze! Nie mam pojęcia, co się stało. Jestem taka dumna z Mike’a, że dokończył występ. Drugi raz zrobiłam to specjalnie! Zdecydowanie nie byłam pijana, jak myślą niektórzy internauci – napisała tancerka pod zdjęciem, które opublikowała na swoim instagramowym profilu.

Tłumaczenia nie przekonują jednak widzów, którzy zalali producentów falą komentarzy, w których żądają wyjaśnienia całej sytuacji.

 Źródło: Instagram.com/mrs_katjones / Twitter.com / Alaluna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here