Socha w koszuli Jemioła! Aktorka nie mogła się powstrzymać, a projektant nie pochwalić się swoją zdobyczą

Małgorzata Socha i Łukasz Jemioł/Fot. Instagram/Kolaż

Łukasz Jemioł od lat ubiera polskie gwiazdy i celebrytów. Projektant również bardzo często udziela się w różnych akcjach charytatywnych, przeznaczając na nie swoje dzieła. Pośród znanych nazwisk, które zaopatrują swoją garderobę w twórczość Jemioła, jest m.in. Małgorzata Socha.

Małgorzata Socha jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Gwiazda zaraża uśmiechem i entuzjazmem. Swoją popularność zawdzięcza serialom, a głównie produkcjom “Na Wspólnej” i “BrzydUla”. Na jej koncie nie brakuje również hitów kinowych, które plasowały się na szczytach oglądalności.

Aktorka występuje również w teatrze, który także chętnie odwiedza prywatnie. To właśnie tam dała się sfotografować w eleganckiej stylizacji, której głównym punktem była koszula projektu Łukasza Jemioła. Artysta nie mógł się powstrzymać i dodał zdjęcie na swojego Instagrama.

Dodatkowo pod postem, projektant postanowił poinformować swoich wielbicieli o 25%-owej zniżce na cały asortyment swojego sklepu online z okazji Black Friday. Teraz każdy może wyglądać jak Socha i to w dobrej cenie. Promocja trwa do końca weekendu, tak więc niehandlowa niedziela w tym przypadku nikomu nie przeszkodzi.