6 minut! Tylko tyle wystarczyło, aby bilety na obóz Anny Lewandowskiej się wyprzedały [FOTO]

Anna Lewandowska/ Fot.Instagram

Żona piłkarza nawet na chwilę nie zwalnia tempa. Co rusz podejmuje nowe współprace i realizuje kolejne projekty. Jej kreatywność zdaje się być w szczytowym momencie. Co jeszcze szykuje dla nas Anna Lewandowska?

Od samego początku związku Roberta i Ani Lewandowskich było jasne, że kobieta nie pójdzie w ślady innych WAGs. Prezentowanie drogich ubrań czy kosmetyków i pojawianie się na salonach w roli „dodatku” do męża zdecydowanie nie odpowiada mistrzyni karate.

Ania, mimo tego, że związała się z najlepszym polskim piłkarzem, nie postanowiła odpuścić swojej kariery i schować się w cieniu męża. Od lat robi swoje i realizuje się w tym. Swoim nazwiskiem sygnuje już między innymi linię wegańskich kosmetyków, wiele kawiarni, a nawet zdrowe przekąski, które zaleca jeść po treningu… który też sama zaplanowała. Prowadzi bloga, który chwile przechodzi kolejne rewolucje – zaczęło się od zwykłego, poprzez ciążowy, a teraz nawet dedykowany specjalnie dla dzieci.

Największą satysfakcję przynoszą jej jednak obozy, które organizuje. Biorą w nich udział również inni celebryci, czym zresztą dzielą się w swoich social mediach. Camp by Ann to nie tylko seria gotowych ćwiczeń, które uczestnicy wykonują pod czujnym okiem Ani. Są to przede wszystkim konsultacje dietetyczne, warsztaty oraz wykłady motywacyjne.

Koszt tygodniowego wyjazdu z Lewą to 3300 zł, jednak jej fani i przyjaciele decydują się na niego tak chętnie, że tym razem wszystkie miejsca wyprzedały się w UWAGA… 6 MINUT!!!

View this post on Instagram

Edytowany post: Uwaga! Kochani KONIEC ZAPISÓW NA CAMP BY ANN JUŻ PO … 6 MINUTACH! Gratuluję i do zobaczenia❤️ ___________ Attention! Registration is now closed … 6 after just a few Minutes! Congratulations and see you soon!❤️ ______________________________________ UWAGA CAMP BY ANN! Wiem, że czekaliście na tę informację z niecierpliwością 🙌✨, więc nie będę Was dłużej trzymać w niepewności! – > Właśnie ruszają zapisy na zimową edycję Camp by Ann w Dojo Stara Wieś! Co trzeba zrobić, aby się zapisać? Zapraszam na bloga: www.hpba.pl Drodzy rodzice, o Was również pamiętam😉 i już za kilka dni ruszą także zapisy na Healthy Mama Camp, który odbędzie się w Dojo w dniach 22-25.01.2020 _______________________ Registration for the winter edition of Camp by Ann in Dojo Stara Wieś is now open! What do you need to do to sign up? check my blog: www.hpba.pl #campbyann #winter #CampbyAnn⛩️ #ann #annalewandowska #workout

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Ania zapewnia, że w Dojo „Stara Wieś”, dostajesz szansę na nową wersję siebie. Zdrowszą, pewniejszą i bardziej świadomą siebie. Czy następnym razem i Ty zdecydujesz się na taki wyjazd? Jeśli tak, to musisz się śpieszyć, ponieważ biorąc pod uwagę teraźniejsze wyniki, następnym razem może być jeszcze ciężej.

View this post on Instagram

Aaaaaaaa ok… Jestem pracusiem🙈🙉 Nie usiedzę w miejscu 😅 Tym razem ponownie … Drogie przyszłe Mamy 💕 Właśnie rozpoczynamy zapisy na kolejną edycję warsztatów HEALTHY CIĄŻA, które poprowadzę w @healthycenterbyann wraz z @edytalitwiniuk.pl 👉🏻 Kiedy: 16 listopada 2019 (sobota) 👉🏻 Gdzie: Healthy Center by Ann, ul. Czyżewska 7,Warszawa Godzina: 11.00 -13.00 LINK DO ZAPISÓW ➡ na @healthycenterbyann _____________________________ Tematyka warsztatów jest bardzo szeroka. Poniżej list zagadnień, które poruszymy na warsztatach: Jak przygotować się do ciąży? Jakie badania wykonać przed ciążą? Żywienie kobiet przed ciążą, w trakcie ciąży i po ciąży. Odpowiednia suplementacja w ciąży. Prawidłowy przyrost masy ciała w ciąży. Jakie badania wykonać podczas ciąży? Dlaczego warto przygotować się aktywnie do porodu? Wpływ ćwiczeń na organizm kobiety w ciąży Wpływ ćwiczeń na organizm płodu i stan noworodka Wpływ ćwiczeń na przebieg ciąży, porodu i połogu Zagrożenia podczas aktywności fizycznej ciężarnych Wskazania i przeciwwskazania ACOG Zasady ćwiczeń w ciąży. Rozszczep mięśni brzucha. Fakty i mity żywieniowe. Jak się zmotywować? Jak wrócić do formy po ciąży? ————————————— W warsztatach mogą wziąć udział osoby indywidualne (nie instytucje, firmy i media itp.) Każda uczestniczka otrzyma materiały szkoleniowe oraz miłą niespodziankę od naszych Partnerów. Na miejscu będzie także zdrowy poczęstunek Zapraszamy!❤️❤️❤️ #ciaza #healthyciaza #annalewandowska #work #pregnant #mama

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

View this post on Instagram

Treats for adults and kids 🥰🍫🍫 @foods_by_ann Now available in a SET of 5! fruit delicacies based on dates, without any added sugar. 🍫💋 ▶️ www.foodsbyann.com ________________________________ Batoniki dla dużych i małych 🥰🍫🍫 Znacie to uczucie, gdy nachodzi Was ochota na coś słodkiego, a Wasza domowa spiżarnia okazuje się pusta? Nowość @foods_by_ann Teraz dostępny ZESTAW 5 owocowych smakołyków na bazie daktyli, bez dodatku cukru. Słodkie zdrowie 🍫💋 Kto z Was jest miłośnikiem moim batoników? Będę Was szukać pod znacznikiem @foods_by_ann @annalewandowskahpba Psst… teraz możecie kupić je w nowej, niższej cenie ▶️ www.foodsbyann.com #annalewandowska #healthyplanbyann #energybites #glutenfreebar #healthy #snack #foodsbyann

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on