Afera między Górniak a Steczkowską! O co chodzi piosenkarkom?!

Edyta Górniak, Justyna Steczkowska
Edyta Górniak, Justyna Steczkowska Foto:instagram.com/edytagorniak, instagram.com/justynasteczkowska

Niedługo kolejna edycja hitowego show “The Voice of Poland”. Obecnie gwiazdy negocjują swoje kontrakty dla programu, m. in. Edyta Górniak. Jak się okazało, piosenkarka nie chce współpracować z Justyna Steczkowską.

W 11. edycji “The Voice of Poland” Edyta Górniak zdecydowanie będzie największą gwiazdą jury. Okazało się, że piosenkarka sama wybiera osób, z którymi pracowałoby się jej najlepiej, a produkcja bierze jej zdanie pod uwagę.

Informator “Super Expressu” zdradza, że Edzia nie chce pracować z Justyną Steczkowską. Woli zobaczyć w jurorach Michała Szpaka.

Górniak, która chce czerpać z pracy przyjemność, widziałaby się obok Michała Szpaka. Miała z nim co prawda mały konflikt, ale jest ciekawa kontynuacji współpracy. Wiadomo natomiast, że nie chce pracować z Justyną Steczkowską, która, jak sama się pochwaliła, jakiś czas temu otrzymała propozycję bycia trenerem – czytamy.

Przypomnijmy, że Justyna i Edyta zasiadły w jurach “The Voice of Poland” tylko jeden raz, w 2014 roku. Kobiety od początku nie przepadały za swoim towarzystwem, a gdy Steczkowska nie pojawiła się w kolejnej edycji, Górniak nie kryła radości.

Nie żałuję, że nie będzie Justyny. Ja się staram wybierać w życiu relacje czyste, jestem przeciwnikiem intryg. Staram się nie dokuczać nikomu. Czasem mogę palnąć jakąś głupotę, ale nie jestem złośliwa i nie czerpię energii i radości z tego, że komuś zrobię przykrość – powiedziała wówczas dla “Super Expressu”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here