Agata Młynarska urządziła huczne urodziny podczas kwarantanny?!

Agata Młynarska urządziła huczne urodziny na kwarantannie?!
Agata Młynarska/Fot. Instagram @agata_mlynarska

Zakaz zgromadzeń, łączenia się w grupy powyżej dwóch osób i obligatoryjna kwarantanna z możliwością zdjęcia jej jedynie w newralgicznych i poważnych sprawach, mających związek bezpośrednio z życiem, dzieli społeczeństwo. Agata Młynarska sprytnie obeszła wszelkie restrykcje, nałozone na nas przez państwo.

Nieczynne kluby, restauracje i sale zostały zmuszone do odwołania wszelkich imprez i zwrotu zaliczek. W obecnej sytuacji ciężko jest nawet ze zmianą terminów. Wszystko dzieje się tak dynamicznie, że zarówno organizatorzy, jak i właściciele lokali, mają ogromny problem.

Co zrobić, jeśli zaplanowaliśmy urodziny, a goście już mają przygotowane kreacje i przebieraja nogami, by się z nami spotkać?

Agata Młynarska wskazała drogę wszystkim zagubionym i świetnie wybrnęła z opresji.

Jak poinformowała w swoich mediach społecznościowych koleżanka dziennikarki, Katarzyna Zielińska, Agata nie odpuściła imprezy urodzinowej. Ta musiała się odbyć i to z tłumem gości. Ci jednak pozostali w swoich domach.

Nie oznacza to, że Młynarska była zawiedziona, a “balet” się nie udał. Co prawda nie było pełnego baru i każdy sam organizował sobie coś do picia, wszyscy jednak spotkali się na wideo rozmowie z gwiazdą TVN (wcześniej TVP).

Zielińska opowiedziała na Instagramie, jak wyglądały jej przygotowania do urodzin online, które niczym nie odbiegały od tych tradycyjnych. Założyła sukienkę, umalowała usta i zasiadła z kieliszkiem przed komputerem. J

Ciężka sytuacja pandemii rozpala wyobraźnię i pozwala znaleźć nietypowe rozwiązania w najtrudniejszych nawet sytuacjach. Polak potrafi!

View this post on Instagram

Można i tak! Wczorajsza urodzinowa imprezka u Agatki Młynarskiej. Miały być tańce do białego rana i inne uciechy. Ale nie ma co narzekać. Uśpiłam dzieci, ubrałam sukienkę i kapelusz, które planowałam nałożyć na tę okazję już miesiąc temu, wymalowałam usta, mąż mój kochany zadbał o bąbelki w kieliszku i wyruszyłam na instagramową imprezkę na profilu Agaty. Nie można się załamywać. Wszystkim, którzy w najbliższym czasie planują być starsi o rok polecam zrobić dokładnie to samo. A wyściskamy się w realu jak najszybciej się da. Śpiewałam przecież niedawno w recitalu: „…jutro będzie lepiej, OK!” I tego się trzymam. Zróbcie to samo! #zostajewdomu #happybirthday

A post shared by Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska) on

1 KOMENTARZ

  1. Celebrytki(ci) są nietykalni- oni nie mają się czego bać, bo są wybrańcami -wg nich- Boga, w odróżnieniu od szaraków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here