Agata Passent bogaci się na śmierci matki. Osiecka zostawiła jej ogromne pieniądze

Agnieszka Osiecka
Agnieszka Osiecka/ Fot.Instagram

Agnieszka Osiecka na nowo zyskała sławę. Czy to również wpłynie na grubość portfela jej jedynej córki?

Agata Passent jest córką Agnieszki Osieckiej i Daniela Passenta. Niestety jej dzieciństwo nie było usłane różami. Nałóg matki, a także ogromne skupienie na sobie powodowały, że relacje obu Pań należały do dalekich od ideału. Były one do tego stopnia trudne, że Osiecka nie wychowywała córki.

“Była więc mamą dochodzącą. Tym bardziej kontakty z nią chciałam celebrować, było to dla mnie święto. A ona w to święto się spóźniała, zawalała. Czułam się jako dziecko podwójnie odtrącona. Pierwsze odtrącenie – że nie chciała ze mną mieszkać. Drugie – że nawet jako mama dochodząca wybiera alkohol, nie mnie” – mówiła Passent w wypowiedzi dla Gazety Wyborczej wiele lat temu.

Dziś, gdy za sprawą filmu o Osieckiej znów zrobiło się o niej głośno również na jaw wyszło jak wielkie “odszkodowanie” pozostawiła Osiecka po sobie Agacie.

Wysokość tantiem jakie otrzymuje córka sławnej poetki. Z pewnością nie zrekompensuje krzywd z dzieciństwa, jednak pokaźna sumka, która co roku pojawia się na koncie Pani Passent jest swego rodzaju zadośćuczynieniem. Nie jest ona mała, gdyż jak podaje Super Expres to kwota około 1,5 mln złotych.