Agnieszka Kaczorowska chwali się przeprowadzką: “Święta spędzimy już na swoim”

Agnieszka Kaczorowska/fot. Instagram

W wrześniu minął rok odkąd Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela ślubowali sobie dozgonną miłość w romantycznej scenerii Toskanii. Agnieszka, która już wcześniej deklarowała w wywiadach swoją gotowość do macierzyństwa, rzeczywiście postanowiła nie zwlekać z powiększeniem rodziny. W lipcu tego roku na świat przyszła córeczka, Emilka. Czyli wszystko przebiegło zgodnie z planem Kaczorowskiej, jedynym szczegółem, który ją niepokoił, były warunki mieszkaniowe.

Agnieszka zamartwiała się, że apartament, który wynajęła jeszcze za panieńskich czasów, okaże się za mały dla trzyosobowej rodziny. Nie zwlekając, wyszukała i kupiła dom, który spełniał jej wyśrubowane oczekiwania i nawet zdążyła go częściowo urządzić.

Prace remontowe dobiegają właśnie końca i wszystko wskazuje na to, że rodzina zdąży z przeprowadzką jeszcze przed świętami. Na tę okoliczność podekscytowana Kaczorowska postanowiła pochwalić się magazynowi „Party” swoją perfekcyjną organizacją.

Z blisko stuprocentową pewnością mogę powiedzieć, że tegoroczne święta spędzimy już na swoim – ujawnia. – To będą pierwsze święta naszej Emi. Wyjątkowy czas pełen miłości. Planujemy zrobić cudowne zdjęcia córeczce i cieszyć się magią świąt. Na wigilię pójdziemy do mojej mamy, bo poprzednie święta spędzaliśmy u rodziców męża.

Prawda, że szybko uwinęła się z remontem?

Agnieszka Kaczorowska/fot. Instagram

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here