Agnieszka Kaczorowska zachwyca się mężem. Fani mogą jej pozazdrościć! [FOTO]

Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska Foto:instagram.com/agakaczor

Święta zbliżają się wielkimi krokami. To idealna okazja żeby porozmawiać z gwiazdami o tym magicznym czasie. Tym razem wywiadu udzieliła Agnieszka Kaczorowska!

Agnieszka Kaczorowska została zaproszona do programu “Dzień Dobry TVN”, aby opowiedzieć o tym jak wyglądają przygotowania do Bożego Narodzenia w jej domu.

Mamy huragan przedświąteczny, wykańczamy nasz dom. Dzisiaj jedziemy sprzątać, jutro też. Wszystko dzieje się na ostatnią chwilę, ale jest wyjątkowo. Te święta będą jeszcze piękniejsze, niż można by było się spodziewać” – wyjawiła w sobotę na kanapie Dzień Dobry TVN.

Piotr Kraśko chciał jedna wiedzieć więcej o relacjach Agnieszki z mężem. Jak wiadomo aktorka zawsze ochoczo wypowiada się na temat swojej rodziny!

Maciek jest idealny w roli taty. Oni się tak dogadują z Emilką. Są takie dni, że ja na przykład mam “plan”, oni zostają sami we dwójkę, ja wracam, no i mama fajnie, ale tata? Wszystko zależy od tego, kto z nas spędza z nią więcej czasu, to wtedy ona jest bardziej zapatrzona w tę osobę. Oboje stwierdziliśmy, że jak jesteśmy z nią razem, to ona się czuje taka najbezpieczniej i jest najspokojniejsza. Jak któreś z nas gdzieś wychodzi, to już czuje, że czegoś brakuje” – powiedziała o Macieju Peli Kaczorowska.

Widać, że rodzinie aktorki obce są kryzyse i skandale. Para genialnie sprawdza się w roli rodziców i przekazuje dobre wartości fanom!