Agnieszka Woźniak-Starak w końcu “kocha bezwarunkową miłością”!

Agnieszka Woźniak-Starak dostała pracę. Foto: Instagram
Agnieszka Woźniak-Starak dostała pracę. Foto: Instagram

Agnieszka Woźniak-Starak po stracie ukochanego męża bardzo długo wracała do siebie. Kobieta nie udzielała się w mediach i internecie. Ostatnio jednak wróciła. Czemu znów zdecydowała się na przerwę?

Agnieszka Woźniak-Starak niespełna rok temu przeżyła wielką tragedię. W tragicznym wypadku zginął bowiem jej ukochany mąż, Piotr Woźniak-Starak. Kobieta bardzo długo podnosiła się po stracie, jednak w końcu jej się to udało.

Wielkim zaskoczeniem dla jej fanów jest niedawna informacja o tym, że Agnieszka ponownie zawiesza działalność medialną i zawodową. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że kobieta planuje najbliższe miesiące spędzić w posiadłości swoich teściów na Mazurach, która była ulubionym miejscem jej zmarłego męża.

Dziennikarka planuje oddać się w najbliższych miesiącach swoim dwóm pasjom – malarstwie i jeździe konnej. Jednak według znajomego Agnieszki, jej stan nadal jest dobry i nic nie wskazuje na to, aby miał się pogorszyć…

“Cudownie jest widzieć Agnieszkę uśmiechniętą. Ma przy sobie kochających rodziców i przyjaciół, na których zawsze może liczyć. No i oczywiście bandę niesfornych psów, które kocha bezwarunkową miłością” – powiedziała „Party” znajoma gwiazdy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here