Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy. Zaskakujące zajęcie gwiazdy TVN

pasja Agnieszki Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak/Fot. Instagram: aga_wozniak_starak

To już jest pewne! Po długiej przerwie od pracy Agnieszka Woźniak-Starak powraca i to w nowej roli. Dziennikarka, niegdyś prezenterka programów w telewizji TVN i TVN Style teraz zajmie się autorską audycją w nowym radiu internetowym.

Newonce.radio to zupełnie nowy projekt na polskim rynku medialnym, ale ściągający do siebie bardzo wiele znanych postaci z szerokiego grona dziennikarzy od muzyki po sport. Woźniak-Starak ma dołączyć do redakcji i poprowadzić własny program. Nie wiadomo jednak, czego będzie dotyczyć ani też w jakich godzinach będzie emitowany.

Oprócz radia, coraz głośniej mówi się również o powrocie do telewizji. Producenci związani z programem TVN Style nie ukrywają, iż złożyli propozycję dalszej współpracy i czekają na odpowiedź.

Z Agnieszką zrobiliśmy już w TVN Style niejeden program. Ostatni był świetny dokument “Szalone Tokio”. Uszanujemy każdą jej decyzję, ale gdyby miała ochotę wrócić do naszej stacji, drzwi są zawsze otwarte – powiedziała w rozmowie z “Party” Małgorzata Łupina.

Comments are closed.