Agnieszka Woźniak-Starak wraca do TVN? Ma zastąpić … Kingę Rusin!

Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak, Kinga Rusin Foto:instagram.com

Agnieszka Woźniak-Starak podobno niedługo wróci do pracy w telewizji. Prezenterka ma zastąpić Kingę Rusin w “Dzień Dobry TVN”. Zaskakujące doniesienia!

Po tragicznej śmierci męża Agnieszka Woźniak-Starak zrobiła sobie wielomiesięczną przerwę. Przed tragedią celebrytka prowadziła program “Big Brother”. Jednak postanowiła nie wracać do show, ponieważ nie wyobrażała sobie już pracy w rozrywce.

Na początku 2020 roku dziennikarka podjęła decyzję dotyczącą powrotu do pracy jednak już w innej roli. Woźniak-Starak zaczęła prowadzić audycje w Newonce.radio. Jednak teraz wszystko wskazuje na to, że dziennikarka niedługo wróci do telewizji.

Jak podaje “Plejada”, Kinga Rusin niedługo pożegna się z programem “Dzień Dobry TVN”. Prezenterkę ma zastąpić … Agnieszka Woźniak-Starak.

Kinga postanowiła skupić się na działalności biznesowej i społecznej. Dyrektor Miszczak dał jej wolną rękę. O odejściu zdecydowała sama. Na decyzji zaważyć miały m.in nowe regulacje dotyczące wypowiadania się w social mediach. Kinga ma wyraziste poglądy i nie chce dłużej się autocenzurować – zdradza źródło portalu.

Prawdopodobnie Agnieszka pojawi się na wizji na przełomie sierpnia i września. Jednak na razie jeszcze nie ma oficjalnego potwierdzenia decyzji.

Agnieszka jest w bardzo komfortowej sytuacji. Będzie miała wolną rękę w wielu sprawach. Od września będzie najcenniejszą gwiazdą stacji – dodaje informator.

Comments are closed.