Agnieszka Woźniak-Starak wraca do TVN?! Zaskakujące doniesienia

Agnieszka Woźniak-Starak. Foto: Instagram
Agnieszka Woźniak-Starak. Foto: Instagram

Agnieszka Woźniak-Starak podobnie niedługo wróci do pracy w telewizji. Ostatnio dziennikarka spotkała się z dyrektorem TVN, Edwardem Miszczakiem oraz opublikowała wymowny wpis.

Po tragicznej śmierci męża Agnieszka Woźniak-Starak zrobiła sobie wielomiesięczną przerwę. Przed tragedią celebrytka prowadziła program “Big Brother”. Jednak postanowiła nie wracać do show, ponieważ nie wyobrażała sobie już pracy w rozrywce.

Na początku 2020 roku dziennikarka podjęła decyzję dotyczącą powrotu do pracy jednak już w innej roli. Woźniak-Starak zaczęła prowadzić audycje w Newonce.radio. Jednak teraz wszystko wskazuje na to, że dziennikarka niedługo wróci do telewizji.

Ostatnio paparazzi przyłapali ją na spotkaniu z dyrektorem TVN, Edwardem Miszczakiem.

My jesteśmy gotowi, tak, ale to Agnieszka musi wybrać porę, kiedy będzie wiedziała, że może i chce już wrócić – cytuje słowa Miszczaka “Super Express”.

Jak podaje “Super Express”, Agnieszka już nie chciałaby prowadzić programy rozrywkowe, teraz zastanawia się nad dokumentami oraz reportażami.

Niedawno dziennikarka też zamieściła na instagramowej relacji post Bartka Jędrzejaka ze wspomnieniem “Big Brothera”. Woźniak-Starak dodała, że tęsknię za pracą. Wszystko wskazuje na to, że Agnieszka planuje wrócić do telewizji.

Agnieszka Woźniak-Starak Fot,screen:instagram.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here