Agnieszka Woźniak-Starak zaprosiła do swojej audycji żonę Szymona Hołowni! Co o tym wiemy?

Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak/Fot. Instagram

Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła zaprosić do swojego programu żonę kandydata na prezydenta. Kim jest Urszula Brzezińska-Hołownia?

Agnieszka Woźniak-Starak niedawno wróciła do pracy. Na antenie newonce.radio zaczęła prowadzić audycję Life Balance, gdzie przeprowadza wywiady z innymi kobietami. Jej gośćmi były już m.in Magdalena Boczarska i Magda Hueckel.

W ostatnią środę gościła u niej Urszula Brzezińska, żona Szymona Hołowni. Do tej pory mężczyzna starał się utrzymywać swoje życie prywatne w tajemnicy, jednak odkąd zdecydował się startować w wyborach prezydenckich nieco się to zmieniło. Teraz postanowił zapowiedzieć wizytę żony w radiu na swoim instagramie.

Jak napisało @newonce_radio – ta rozmowa na pewno minie MIG-iem 😉 W środę o 16:00 będziecie mogli posłuchać rozmowy @aga_wozniak_starak z Ulą w audycji LIFE BALANCE. Posłuchajcie koniecznie! 🔥” – poinformował.

Urszula jest oficerem Wojska Polskiego i pilotem myśliwca MiG-29, wojskowego samolotu bojowego. W jednostce, w której służy żona Hołowni, 23. Bazie Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim, jest jedyną kobietą pilotującą bojową maszynę. Mają 2-letnią córkę Manię. Poznali się na planie “Mam Talent!” w 2014 roku, gdzie razem z Marcinem Prokopem odgrywali rolę pilotów z kultowego filmu “Top Gun”.

Czy kobieta uchyli rąbka tajemnicy i dowiemy się czegoś więcej o ich życiu? Dowiemy się po przesłuchaniu audycji!