15-letni aktor wylądował na odwyku narkotykowym! “Wstąpiłem do grupy przestępczej”

15-letni aktor Witold Sosulski
Witold Sosulski/ Fot.Instagram

Witold Sosulski to 15-letni aktor popularnego w Polsce serialu “Barwy Szczęścia”. Chłopak podzielił się ostatnio szczerym wyznaniem, którym zszokował niejedną osobę. Młodziutki aktor był bowiem uzależniony od narkotyków!

Witold Sosulski, bo to o nim mowa, to 15-letni aktor serialu “Barwy Szczęścia”. Chłopak w niedawnym wywiadzie podzielił się swoją trudną historią. Okazuje się bowiem, że młody celebryta był już uzależniony od narkotyków!

“Nie miałem długiego stażu brania narkotyków, on był krótki, ale intensywny. Trafiłem do ośrodka po 3 miesiącach zażywania. Mama, kiedy tylko się zorientowała, przekazała mnie do ośrodka. Po 3 miesiącach przebywania w zakładzie terapii uzależnień coś do mnie dotarło. Najpierw to była walka ze sobą, bo znalazłem się w ośrodku wbrew swojej woli. Dopiero po trzech miesiącach, kiedy miałem kryzys i byłem samotny, przyznałem przed samym sobą, że jestem uzależniony. Wcześniej nie potrafiłem tego wykryć. Później mówiłem, że chcę wytrzeźwieć, chcę przeżyć” – dowiadujemy się z magazynu Fakt24.pl.

Chłopak zdradził również, co było powodem sięgnięcia po ciężkie narkotyki…

“Czułem się odrzucany przez ludzi. Spotykałem się z rasizmem w szkole, w domu nie było tak kolorowo, jak chciałbym, żeby było. Szukałem akceptacji, żeby ktoś mnie ciepło przyjął, szukałem swojej bandy. Z tego powodu wstąpiłem do grupy przestępczej, bo czułem, że ci chłopacy są jak ja – pokrzywdzeni, poranieni. Czułem, że do nich pasuję i muszę się trzymać z nimi. Brak akceptacji przerodziłem w nienawiść do świata, destrukcję” – dodał Witold Sosulski.

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here