Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska przechodzą kryzys w związku? Aktorka zalała się łzami na planie! [FOTO]

Wiktoria Gasiewska/Adam Zdrójkowski/photo:instagram:wiktoria_gasiewska
Wiktoria Gasiewska/Adam Zdrójkowski/photo:instagram:wiktoria_gasiewska

Jeszcze niedawno opinia publiczna niecierpliwie czekała na informacje dotyczące ślubu Adama Zdrójkowskiego i jego partnerki Wiktorii Gąsiewskiej. Teraz nad związkiem zawisły czarne chmury. Czy kryzys jest poważny?

Jeszcze niedawno aktorka udzieliła wywiadu, w którym z radością przyznała, że jej związek z Adamem układa się bardzo dobrze.

Między nami wszystko jest dobrze. Jesteśmy młodzi, bawimy się i cieszymy narzeczeństwem, ale o ślubie ani o dzieciach jeszcze nie myślimy. Choć trzeba przyznać, że ludzie nieustannie nas o to pytają… Najpierw chcemy się nacieszyć młodością i wolnością. Na poważne decyzje przyjdzie jeszcze czas” –  mówiła wtedy Wiktoria Gąsiewska w rozmowie z “Super Expressem”.

Niestety do mediów docierają niepokojące informacje, jakoby para przeżywała poważny kryzys. Informator “Pudelka” podzielił się z portalem newsem, który bardzo zaniepokoił fanów “Rodzinki.pl”. Podobno Wiktoria pokłóciła się na planie z Adamem do tego stopnia, że ekipa nie mogła uspokoić jej przez prawie godzinę!

Wpadła w histerię. Zanosiła się płaczem na planie serialu. Przez prawie godzinę nie mogła się uspokoić” – opowiada osoba z otoczenia zakochanych. Co więcej, aktorka podobno miała zaprzestać obserwowania profilu instagramowego swojego chłopaka.

Czy to tylko chwilowy kryzys? Czas pokaże…

View this post on Instagram

💋 z Tel Awiw #beach #sun #mylove

A post shared by 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here