Agnieszka Kaczorowska pokazała łazienkę. Ależ luksus!

Agnieszka Kaczorowska fot. instagram.com

Agnieszka Kaczorowska uwielbia swoje nowe mieszkanie. Gwiazda “Klanu” od wielu miesięcy wrzuca na swoje konto instagramowe zdjęcia ze swojego luksusowego dwukondygnacyjnego apartamentu.

Tym razem aktorka pokazała zdjęcia swojej łazienki. I tu niespodzianka. Bo właśnie, jej pokój kapielowy wcale nie jest biały. Gwiazdeczka TVP –  a raczej projektanci, którzy jej doradzają – postawili na beże i szarości łamane metalowymi wykończeniami armatury. Efekt jest imponujący.

View this post on Instagram

Uwielbiam każdy zakątek naszego nowego domu!😍Urządziliśmy go dokładnie tak jak nam się marzyło, z dużą dbałością o jakość. Woleliśmy chwilkę dłużej poczekać na jakiś element, gdy budżet się nie spinał, ale nie korzystać z półśrodków! To nasz dom, nasze miejsce na ziemi, chcieliśmy się tu czuć wyjątkowo… i tak tez się stało! 💪🏻 #Pelakinanowym ________ W obszarze szkła i luster zdecydowaliśmy się postawić na jakosc od @saint_gobain_building_glass . Bardzo Wam polecam szkło TIMELESS do kabiny prysznicowej! Łatwo i szybko się czyści, dzięki czemu będzie pięknie wyglądać znacznie dłużej.💪🏻 . _________ #TIMELESSSAINTGOBAIN #saintgobain #saintgobaininspiruje

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Agnieszka nie ukrywa, że jest bardzo zadowolona z efektu:

Uwielbiam każdy zakątek naszego nowego domu!😍Urządziliśmy go dokładnie tak jak nam się marzyło, z dużą dbałością o jakość. Woleliśmy chwilkę dłużej poczekać na jakiś element, gdy budżet się nie spinał, ale nie korzystać z półśrodków! To nasz dom, nasze miejsce na ziemi, chcieliśmy się tu czuć wyjątkowo… i tak tez się stało!

źródło: instagram.com

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here