Agnieszka Kaczorowska przeszła załamanie? “Ktoś kto będzie Ci źle życzył”

Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska Foto:instagram.com/agakaczor

Agnieszka Kaczorowska zwróciła się do fanów z wyjątkowym apelem. Aktorka najwyraźniej nie godzi się na krytykę. Zachęca obserwatorów do bycia sobą.

Agnieszka Kaczorowska ostatnio coraz częściej wypowiada się na dyskusyjne tematy. Celebrytka nie boi się pokazywać swojego zdania i zachęca do tego również innych. W ostatnim poście zaapelowała do swoich obserwatorów.

“Zawsze znajdzie się ktoś kto będzie Cię krytykował (jak jesteś rodzicem to tym bardziej 😉), zawsze znajdzie się ktoś kto nie będzie Cię lubił, zawsze znajdzie się ktoś kto będzie Ci źle życzył i będzie w Twoją stronę wysyłał negatywną energię… Niezależnie od tego czy jesteś popularny czy nie, czy masz zasięgi czy nie, czy pracujesz w mediach czy nie…” – wyznała na Instagramie.

W drugiej części posta aktorka przeszła jednak widoczną przemianę. Zachęciła tym samym fanów do tego, aby nigdy nie rezygnowali z siebie i tego, co jest dla nich ważne.

“DLATEGO❗️ Rób swoje! Bądź szczęśliwy! Kochaj! Miej pasje! Dawaj światu wartość! Uśmiechaj się dużo! Idź naprzód zgodnie ze swoimi wartościami! Działaj! Pracuj! Rozwijaj się! Podejmuj ryzyko! Idź za głosem serca! I pamiętaj, żeby nigdy opinia innych nie wpływała na Twoje poczucie własnej wartości… bo jesteś WYJĄTKOWY!” – dodała.

View this post on Instagram

Zawsze znajdzie się ktoś kto będzie Cię krytykował (jak jesteś rodzicem to tym bardziej 😉), zawsze znajdzie się ktoś kto nie będzie Cię lubił, zawsze znajdzie się ktoś kto będzie Ci źle życzył i będzie w Twoją stronę wysyłał negatywną energię… Niezależnie od tego czy jesteś popularny czy nie, czy masz zasięgi czy nie, czy pracujesz w mediach czy nie… DLATEGO❗️ Rób swoje! Bądź szczęśliwy! Kochaj! Miej pasje! Dawaj światu wartość! Uśmiechaj się dużo! Idź naprzód zgodnie ze swoimi wartościami! Działaj! Pracuj! Rozwijaj się! Podejmuj ryzyko! Idź za głosem serca! I pamiętaj, żeby nigdy opinia innych nie wpływała na Twoje poczucie własnej wartości… bo jesteś WYJĄTKOWY! ❤️

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Zgadzacie się z aktorką?

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here