Agnieszka Włodarczyk uciekła z kraju! Od dziś mieszka na bezludnej wyspie

Agnieszka Włodarczyk
Agnieszka Włodarczyk/ Fot.Instagram

Agnieszka Włodarczyk naprawdę wszystkich zaskoczyła! Celebrytka postanowiła postawić wszystko na jedną kartę i wyruszyła w nieznane. Jak sama przyznaje, nie wie kiedy wróci do Polski!

Agnieszka Włodarczyk w niedawnym wpisie na Instagramie wprowadziła z pewnością nie jedną osobę w osłupienie. Kobieta poinformowała bowiem fanów o tym, że spontanicznie postanowiła wyjechać z Polski!

“Po spontanicznej decyzji, analizie plusów i minusów, obliczeniu kosztów, ogarnięciu opieki nad zwierzakami, po testach PCR czyli patykach w nosie, trzech samolotach, taksówce i łódce dotarliśmy do miejsca, w którym żyje się inaczej” – zaczęła swój wpis.

Agnieszka w dalszej części posta przyznała, że do samego końca nie wiedziała, czy uda się im osiągąć zamierzony cel. Jak wiadomo podróżowanie w tym okresie nie należy do najprostszych…

“Uff… Nie miałam pewności czy to wszystko uda się poskładać do kupy. Planowanie podróży na drugi koniec świata w tych czasach zakrawa o szaleństwo, ale dzięki Bogu wszystko się powiodło. Do przyjazdu na Gili Air namówili mnie przyjaciele Marta i Radek, którzy mieszkają tu na stałe…” – czytamy.

Zdradziła również jak obecnie wygląda wyspa na której się znajduje oraz jak zapatruje się na powrót do Polski:

“Wyspa obecnie jest praktycznie pusta, nikt nie nosi masek, turystów brak, atrakcji innych niż natura nie ma, więc nie mogło być lepiej. Dopóki sytuacja w mojej branży się nie zmieni, nie ruszą teatry i koncerty nie mamy zamiaru wracać. Będę zdawała Wam relacje z prostego wyspiarskiego życia mając nadzieję, że umilę Wam jesienno-zimową aurę za oknem. Buziaki” – zakończyła.

Agnieszka Włodarczyk
Agnieszka Włodarczyk /Fot.Instagram

5 KOMENTARZE

  1. O jakiej bezludnej wyspie mowa? Skoro ktokolwiek tam jest to wyspa bezludna być nie może!
    Taka sama głupia informacja jak te co i rusz się pojawiające, zmarła “najstarsza osoba”
    Taka wiadomość będzie prawdziwa dopiero wtedy gdy umrze ostatni człowiek na ziemi!
    Tyle że już nie będzie ignorantów w idiotyczny sposób myślących!
    Nie mówiąc o cymbałach wypisujących takie wiadomości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here