Ależ podobieństwo! Misiek Koterski zagra I sekretarza KC PZPR! “Gierek” trafi do kin w przyszłym roku

Foto: Instagram Michał Koterski

Michał Koterski zagra tytułową rolę w filmie „Gierek”. Biografia słynnego I sekretarza KC PZPR może być przełomem w dorobku aktora.

Aktor Michał Koterski dotychczas znany był z komedii. Teraz przypadła mu rola w zaskakującym filmie.

Koterski zagra bowiem… Edwarda Gierka. Biografia słynnego I sekretarza KC PZPR trafi do kin już w przyszłym roku.

Gierek był I sekretarzem w latach 1970 – 1980. Koterski nie jest jednak jedynym zaskoczeniem w obsadzie.

View this post on Instagram

Towarzysze !!! To już oficjalnie , w końcu mogę wam zdradzić do jakiej roli te wszystkie przygotowania i dodatkowe kilogramy ( aż 17 😬 ) ,przede mną najtrudniejsze wyzwanie aktorskie w mojej dotychczasowej karierze !!! Przedstawiam wam pierwszego sekretarza KC PZPR towarzysza Edwarda Gierka . Ale to nie koniec niespodzianek moja żonę Stanisławe Gierek zagra jedyna niepowtarzalna Małgorzata Kożuchowska 🤩 Na resztę obsady musicie jeszcze chwile poczekać . Za dwa tygodnie ruszają zdjecia , trzymajcie za mnie kciuki 👍🏼 Pomożecie ??? #gierek #nowyprojekt #nowyfilm #prawdziwahistoria #najlepszyfilm #kino #movie #truestory #bestactor #globalstudio #🎥👑🎬 Produkcja : @globalstudio.film Reżyseria i zdjecia : Bracia Węgrzyn Tutaj mozecie dowiedzieć trochę więcej o tej produkcji 👇👇👇 https://kobieta.onet.pl/michal-koterski-w-roli-gierka-mamy-zdjecia-z-planu-filmowego/515cvm8

A post shared by Michał Koterski (@misiekkoterski) on

Rolę żony Gierka – Stanisławy – zagra Małgorzata Kożuchowska. Zdjęcia ruszają za dwa tygodnie.

Za film odpowiadają twórcy „Procederu”: reżyser Michał Węgrzyn oraz scenarzysta Rafał Woś.

Źródło: Instagram Michał Koterski

9 KOMENTARZE

  1. A to nie Misiek z Kupą bywali w Sopocie w Zatoce Sztuki na małolatach. Misiek może nie pamiętać, ma przeżarty mózg przez ćpanie i tylko dzięki ojcu błąka się po różnych serialach.

  2. Warto mieć krótkie nazwisko w show-biznesie, bo jak jest wielu autorów, to tego najkrótszego leniwi dziennikarze przytoczą. Tutaj: Gosia.

  3. To nie aktor, tylko naturszczyk. To, że obecnie takich naturszczyków jest wysyp nie oznacza, że zastąpili aktorów zawodowych. To dalej żałosne naturszczyki.

  4. Już nie! Nie coś, nie piję, nie pali. Nawrócił się. Każdy ma szansę się zmienić i on to wykorzystał. To już inny człowiek. .

  5. Już nie! Nie ćpa nie pije, nie pali. Nawrócił się. Każdy ma szansę się zmienić i on to wykorzystał. To już inny człowiek. .

    • To bajeczka puszczona w eter dla widzów, ściema, poprawa wizerunku…oglądałem, czytałem. A kto z Kubą Wojewódzkim polował na małolaty w Zatoce Pedofilskiej?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here