Alicja Bachleda-Curuś podzieliła się radosną nowiną! Jej rodzina właśnie się powiększyła

Alicja Bachleda-Curuś bardzo się boi. Co spędza sen z powiek znanej aktorce? Foto: print screen z YouTube/Dla Ciekawskich
Alicja Bachleda-Curuś bardzo się boi. Co spędza sen z powiek znanej aktorce? Foto: print screen z YouTube/Dla Ciekawskich

Alicja Bachleda-Curuś wraca do Polski! Jak się okazuje, aktorka ma naprawdę ważny powód! Jej rodzina właśnie powiększy się po raz kolejny.

Alicja Bachleda-Curuś jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia wróci do Polski. Kobieta nie wraca jednak tylko z powodu świąt. Jak dowiadujemy się z “Życia na Gorąco”, aktorka zostanie matką… chrzestną!

“Do tej roli przygotowywała się już od roku. Miała obiecane, że to ona zostanie matką chrzestną syna swojego brata, który także nosi imię Tadeusz” – podaje “Życie na Gorąco”.

Jak dowiadujemy się z wypowiedzi Alicji, imię, jakie nadano jej chrześniakowie nie jest przypadkowe. Bowiem tak samo ma na imię jej brat.

“To imię egzystuje w mojej rodzinie od pokoleń. W rodach góralskich jest taka zasada, że ojciec przekazuje swoje imię synowi i dalej jest to kontynuowane: mój brat to Tadeusz, jego syn również” – zdradziła Alicja Bachleda-Curuś.

Rodzinie Alicji serdecznie gratulujemy!