Anna Mucha: W takim wydaniu jej nie widzieliście! OGIEŃ

Anna Mucha: W takim wydaniu jej nie widzieliście! OGIEŃ
Anna Mucha/Fot. Instagram @taannamucha

Anna Mucha nie od dziś prowokuje fanów. Kto nie pamięta tej młodej i skromnej aktorki, która “wypłynęła” nie tyle dzięki roli w popularnym serialu, a za sprawą związku z kontrowersyjnym dziennikarzem.

Mucha co chwilę wrzuca dość wyzywające zdjęcia. Dzieję się tak stosunkowo od niedawna, a mianowicie od jej ostatniego rozstania. Być może to jej sposób na odreagowanie po trudnych przejściach. Niemniej jednak skandalizujące zdjęcie reklamy pościeli pojawiło się jeszcze przed oficjalną informacją o stanie wolnym aktorki. Anna już wtedy wywołała wielki szum.

Ania była kojarzona jako cicha i spokojna artystka. Stąd też sporo osób dziwiło się czytając kolejne nagłówki o wielkiej miłości i poważnych planach z Wojewódzkim. Po trzydziestce, Mucha zmieniła się nie do poznania. Choć po rozstaniu z królem TVN-u, jej sława przygasła, a nazwisko zeszło z pierwszych stron gazet, tak teraz wróciła do łask, a nawet więcej – do tej pory nie miała chyba aż tak dobrej passy w życiu zawodowym.

Czyżby jej powrót na salony wiązał się poniekąd z wielką prowokacją odnośnie potencjalnego odnowienia związku z Kubą Wojewódzkim? Otóż wystarczyło wówczas jedno story z ankietą “czy ma się spotkać z eks”. “Oliwy do ognia” dolało wspólne zdjęcie byłej pary i wymowny wpis zaznaczający, że “są rzeczy, które po prostu nie rdzewieją”.

Anna Mucha nadal triumfuje w polskim show biznesie. Aktorka dodała ostatnio zdjęcie i filmik, zapowiadające taneczny program “Dance dance dance”, w którym gwiazda wystąpi w roli jurorki. Postawiła na bardzo mocny makijaż, tak więc w tym wydaniu wygląda po prostu zjawiskowo.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here