Barbara Kurdej-Szatan komentuje drugą ciążę

Kurdej-Szatan i Mucha
Barbara Kurdej-Szatan/Fot. Instagram @kurdejszatan

Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja, że Barbara Kurdej-Szatan jest w drugiej ciąży. Teraz aktorka postanowiła skomentować plotki.

Barbara Kurdej-Szatan wspólnie z mężem Rafałem Szatanem wychowują córkę Hannę i marzą o rodzeństwo dla niej. Jednak zakochani mają problem z zajściem w ciąży. Ostatnio w mediach pojawiły się plotki na temat drugiej ciąży aktorki. Według czasopisma “Dobry tydzień” Barbara zaprezentowała się na gali Telekamer 2020 w luźnej kreacji, dlatego, aby ukryć ciążowy brzuch. Teraz sama Kurdej-Szatan postanowiła skomentować doniesienia.

– Proszę, dajcie mi spokój w temacie ciąży. Jak będę miała taką informację i będę chciała się nią podzielić, to się podzielę. Jakiś “Dobry Tydzień” wnioskuje tak po sukience, która była luźna… Zresztą, przecież co chwilę jestem w mediach w ciąży… – powiedziała podczas rozmowy z “Party”.

Aktorka nie ukrywa, że temat drugiego dziecka nadal jest aktualny dla niej i Rafała.

– Staramy się już od 1,5 roku co najmniej, ale nie wychodzi… Może ta moja borelioza źle na to wpływa? Trudno powiedzieć. Hania również marzy o rodzeństwie. Jak miała 6 lat, to miała taki rok, że praktycznie codziennie pytała, kiedy będzie miała brata albo siostrę. (…) Ewidentnie chce rodzeństwa. I my też tego chcemy. (…) Mam nadzieję, że się uda – wyznała w wywiadzie dla “Baby by Ann”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here