Barbara Kurdej-Szatan próbuje wypchnąć syna z brzucha?! “Może to jakoś pobudzi”

Barbara Kurdej-Szatan/Fot. Instagram @kudejszatan
Barbara Kurdej-Szatan/Fot. Instagram @kudejszatan

Barbara Kurdej-Szatan właśnie oczekuje przyjścia na świat swojego drugiego dziecka. Aktorka jednak do samego końca ciąży pozostaje aktywna. Teraz, aby “zmotywować” synka do wyjścia, wybrała się na pewien zabieg.

“Skoro mały jeszcze nie wychodzi, a nogi mi puchną, korzystam zatem i przyszłam na endermologię! Może to jakoś pobudzi tego mojego małego?” – powiedziała Barbara Kurdej-Szatan na swoim Instastory.

Aktorka jak wiadomo, jest właśnie w dziewiątym już miesiącu ciąży i lada dzień powinna urodzić. Wielki finał jednak nie nadchodzi. Aktorka wyraźnie nie może się już doczekać porodu i robi wszystko, aby zmotywować synka do przyjścia na świat. Od chodzenia na imprezy, aż po specjalistyczne zabiegi.

Jak wiadomo, Basia bardzo puchnie w ciąży, a przede wszystkim jej nogi. Na wielu imprezach kobieta pojawiała się w zwykłych japonkach, ponieważ, jak przypuszczamy, jej nogi zwyczajnie nie mieściły się w inne buty.

Właśnie dlatego, aktorka zdecydowała się na endermologię, zabieg, który ma za zadanie zredukować ilość zatrzymującej się w organizmie wody. Na Instagramie Basi podziwiać mogliśmy pełną relację z zabiegu. Kobieta wykonała go oczywiście tylko na opuchnięte nogi.

Barbara Kurdej-Sztan
Barbara Kurdej-Sztan/ Fot.Instastory
Barbara Kurdej-Sztan
Barbara Kurdej-Sztan/ Fot.Instastory

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here