Cezary Pazura szczerze o swojej żonie: “Dlaczego tyle lat musiałem na nią czekać?” [FOTO]

Czarek Pazura na zakupach. Aktora stać na luksus?!
Cezary Pazura. Foto: Instagram

Cezary Pazura udzielił szczerego wywiadu dla magazynu “Pani”. Aktor opowiadał swoim małżeństwie i historię ich pięknej miłości z Edytą: “Dlaczego mi się tak życie ułożyło?”.

Cezary Pazura i Edyta Zając pobrali się w 2009 roku. Z młodszą o 26 lat żoną ma trójkę dzieci: 10-letnia Amelia, 7-letni Antoni i roczna Rita. Zakochani często pojawiają się publicznie i chętnie publikują prywatne zdjęcia w mediach społecznościowych.

Podczas rozmowy z magazynem “Pani” aktor opowiedział o swoją historię miłości z Edytą. Wspominał też o ich pierwszym spotkaniu.

– Jak spotkałem Edytę, poczułem, że już nic mnie nie czeka, że to jest ona. W życiu warto wiedzieć. Pytania się mnożą: Dlaczego tyle lat musiałem na nią czekać? Dlaczego jest tyle lat ode mnie młodsza? Dlaczego mi się tak życie ułożyło? Ale – jak już powiedziałem na początku naszej rozmowy – może właśnie tak się ułożyło, żebym ją spotkał? Gdybym miał szczęśliwe małżeństwo, to nigdy bym jej nie zaczepił w pociągu – wyznał gwiazdor.

Aktor też stwierdził, że jego ukochana “wyprasowała jego życie”.

– Czuję się dziś tak, jakbym wcześniej w życiu chodził po krzywej drabinie, a ona mi ustawiła tę drabinę równo. Zrozumiałem, co jest ważne w życiu, co mniej, a co najważniejsze. Edyta mi wyprasowała życie. Przestałem mieć lęki, obawy, bo w końcu wiem, gdzie jest meta. – powiedział Pazura.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here