Cezary Pazura wyjeżdża z Polski?! Z domu ma go wypychać własna żona

Dom Cezarego Pazury. Jak mieszka popularny aktor? Foto: print screen z YouTube/Cezary Pazura
Dom Cezarego Pazury. Jak mieszka popularny aktor? Foto: print screen z YouTube/Cezary Pazura

Cezary Pazura to jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów w Polsce. Mężczyzna zyskał sławę i sympatię za sprawą komedii takich jak “Killer”, “Chłopaki nie płaczą” czy wiele innych. Teraz posmakuje międzynarodowej kariery?

W ostatniej rozmowie z Magdą Mołek, Edyta Pazura, żona i menadżerka aktora, zdradziła jaki ma obecnie “plan” na męża. Jak wyznała, marzy się jej aby Cezary Pazura wyjechał z Polski i spróbował swoich sił na międzynarodowej scenie.

“Muszę się pochwalić. Cezary znalazł się w dużej moskiewskiej agencji aktorskiej. No i ja mam w tym swój skromny udział. Czarek trochę się boi, ale ja chcę go oddać w ręce międzynarodowych profesjonalistów, którzy wiedzą, co się dzieje na rynku. Trochę chcę też odciążyć siebie, bo chciałabym się zająć swoją firmą. Będę reprezentować go w Polsce, bo znam nasze realia” – zdradza Edyta.

W kontrze do jej słów pozostaje jednak sam zainteresowany – Czarek ma się zwyczajnie … bać!

“Ja się strasznie boję. Zrobić, to ja zrobię. Ale ja muszę wyjechać z domu. A mi się nie chce. Po męsku mi się nie chce. Ja pod tym względem jestem dzikus. Jak gdzieś jechać, to na wczasy. Ale jechać do pracy za granicę?!” – skomentował aktor.

Czy myślicie, że Edycie uda się jednak przekonać męża do swoich pomysłów?