Czy to możliwe? Mateusz Damięcki: Milion skoków w jeden dzień?!

Mateusz Damięcki: Milion skoków w jeden dzień?!
Mateusz Damięcki/Fot. Instagram @mateuszdamiecki

Mateusz Damięcki uchodzi obecnie za najbardziej wysportowanego polskiego aktora. Może konkurować on zarówno w kwestii wyrzeźbionego ciała, jak i kondycji. Postanowił on to wykorzystać w szczytnym celu.

Damięcki ogłosił na swoim Instagramie, że będzie skakał za pieniądze. Wystarczy, że ktoś wykona przelew na specjalne konto na rzecz chorego Kacperka. Aktor ma nadzieję, że w ten sposób uatrakcyjni ludziom samą ideę nisienia pomocy. Mateusz nie zawiódł się na fanach, którzy ciągle wpłacają datki.

Niestety nie udało się jeszcze uzbierać potrzebnej kwoty. Mateusz Damięcki jednak się nie poddaje i wciąż stara się zaangażować internautów. Aktor stale musi myśleć o zbiórce, skoro nawet o niej śni. Mateusz bardzo się zaangażował w ratowanie życia dziecka.

Ostatnio opowiedział followersom swój sen. Otóż śniło mu się, że nagle doszło mu 10 000 przelewów. W konsekwencji musiał wykonać aż milion skoków. To jednak w żadnym stopniu nie przeraziło Damięckiego, wręcz przeciwnie. Chciałby, aby to się spełniło. Jak widać wysportowany filantrop nie boi się wyzwań.

Mateusz Damięcki wciąż jest w gotowości. Zachęca swoich fanów, jeśli nie do wpłat to do udostępniania video, na którym aktor deklaruje, że każda złotówka ma znaczenie. Ponad to obiecał, że wszystkie skoki zostaną uwiecznione na jego Instagramie i to z dedykacją w postaci krótkiej informacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here