Dramat Angeliny Jolie! Jej córka ma już dość

Angelina Jolie. Foto: instagram.com/angelinajolieofficial
Angelina Jolie. Foto: instagram.com/angelinajolieofficial

Córka Angeliny Jolie Shiloh ma już dość! 13-latka postanowiła wyprowadzić od niej do Brada Pitta. Jak się okazuje, nie będą mieszkać tylko we dwoje!

Kilka lat temu media obiegła wystarczająca wiadomość o tym, że Angelina Jolie i Brad Pitt się rozwodzą. Najbardziej z tego powodu ucierpiała szóstka dzieci byłych zakochanych. Bardzo ciężko rozwód rodziców przeżywała Shiloh, która ma nie najlepsze relacje z matką. Jak się okazało, 13-latka postanowiła wyprowadzić się od Jolie.

Według “Woman’s Day” chcę wyprowadzić się do ojca. Nastolatka obwinia matkę o rozstanie i problemy ojca.

Okazuje się, że Shiloh będzie mieszkać nie tylko z Bradem a też z jego nową/starą partnerką … Jennifer Aniston. W mediach już od dawno krążą plotki, że po rozstaniu z Jolie, Brad Pitt wrócił do swojej byłej żony, jednak para nie potwierdziła doniesienia. Jednak informator magazynu twierdzi, że Pitt i Aniston są razem.

– Dla Angie to najgorszy z możliwych scenariuszy. Nie dość, że przeszła straszny rozwód z Bradem, to jeszcze teraz traci córkę na rzecz kobiety, której szczerze nie znosi. Nienawidzi samego faktu, że Brad wrócił do Jennifer, ale teraz, kiedy Shiloh oznajmiła, że woli mieszkać z nimi, jest tak zła, że wolałaby nie dożyć tego dnia! – donosi informator “Woman’s day”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here