Dramat Małgorzaty Kożuchowskiej. Zapłakana aktorka żegna się z “Rodzinką.pl” [VIDEO]

Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska. / foto: Instagram

Małgorzata Kożuchowska ogłosiła smutną wiadomość dla fanów. TVP zamknęli projekt “Rodzinka.pl”. Rozczulona aktorka nagrała filmik, w którym żegna się z produkcją.

“Rodzinka.pl” to już hitowy serial emitowany na antenie TVP2 od 2011 roku. Jak się okazało, 16. sezon będzie ostatnim. TVP zakończyło projekt. Zapłakana Małgorzata Kożuchowska postanowiła nagrać filmik, aby pożegnać się z produkcją i widzami “Rodzinki.pl”. Nagranie opatrzyła wzruszającym wpisem.

– Kochani! Mówi się, że nie ma przypadków, a nawet jeśli są, to nie są one przypadkowe. TVP poinformowała aktorów i ekipę o zakończeniu projektu “Rodzinka.pl”. Czas więc się pożegnać! – zaczęła aktorka.

– Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich, przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Polubiliście nas, identyfikowaliście się z odgrywanymi przez nas postaciami i sytuacjami. Chciałabym Wam podziękować za to, że z nami byliście i chcieliście nas oglądać! – czytamy.

Małgorzata też wyznała, że ekipa za te wszystkie lata bardzo się zaprzyjaźniła.

– Znaliśmy się prywatnie, chodziliśmy do siebie na śluby, chrzciny, pogrzeby, bo wspieraliśmy się również w trudnych chwilach. Tworzyliśmy super team, co mam nadzieję, było to widać na ekranach telewizorów. (…) To był super czas, za który jeszcze raz z całego serca dziękuję! Czas na nowe projekty, już nie tylko na ekranach telewizorów i kin! – napisała.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od wielbicieli serialu. Fanom ciężko uwierzyć, że to już koniec “Rodzinki.pl”.

“Nie chce się wierzyć”, “Ten serial kojarzy mi się ze wszystkim, co najlepsze”, “Wielka szkoda, zawsze miałam jakieś inspiracje z serialu i z tej waszej rodzinki” – czytamy.

View this post on Instagram

Kochani! Mówi się, że nie ma przypadków, a nawet jeśli są to nie są one przypadkowe. TVP poinformowała aktorów i ekipe o zakończeniu projektu pt. „Rodzinka.pl” @rodzinkapl_official Czas więc się pożegnać! Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Polubiliście nas, identyfikowaliście się z odgrywanymi przez nas postaciami i sytuacjami. Chciałabym Wam podziękować za to że z nami byliście i chcieliście nas oglądać! Za pozytywne słowa, za wszystkie miłe i ciepłe reakcje, z którymi spotykaliśmy się przez cały ten okres, w kraju i za granicą. Wszyscy odczuwaliśmy bijącą od Was serdeczność i pozytywne emocje! To nas napędzało i motywowało do kolejnych sezonów. @rodzinkapl_official tę znaną z ekranu, tworzyła rodzinka z planu zdjęciowego. Znaliśmy się prywatnie, chodziliśmy do siebie na śluby, chrzciny, pogrzeby, bo wspieraliśmy się również w trudnych chwilach. Tworzyliśmy super team co mam nadzieję, było to widać na ekranach telewizorów. Wierzę, że jeszcze długo pozostaniemy w Waszej pamięci, że Rodzinka.pl będzie żyła swoim własnym życiem (widziałam ostatnio kilka odgrywanych przez Was na TikToku haha!). To był super czas, za który jeszcze raz z całego serca dziękuję! Czas na nowe projekty, już nie tylko na ekranach telewizorów i kin! DZIĘKUJE!🙏🙏🙏❤❤❤ @rodzinkapl_official @tomasz_karolak_official @maciejmusial_official @adam_zdrojkowski @mateopawlowski @olgakalicka @juliawieniawa @wiktoria_gasiewska @emiliadankwa_official @magdalenastuzynska @agnieszkawosinska Agata Kulesza Jacek Braciak

A post shared by Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here