Ewa Kopczyńska w ciężkim stanie! Aktorce pękł tętniak w mózgu [FOTO]

Ewa Kopczyńska
Ewa Kopczyńska/ Fot.Facebook

Ewa Kopczyńska to aktorka Teatru Zagłębia w Sosnowcu. Kobieta jest w stanie ciężkim, nie może się ruszyć ani mówić. Wszystko przez pęknięcie tętniaka, które miało miejsce w grudniu ubiegłego roku.

Koszmar aktorki rozpoczął się zaraz po Świętach Bożego Narodzenia. To właśnie wtedy nieprzytomna Ewa Kopczyńska trafiła do szpitala.

“Ewa zaraz po Świętach, trafiła nieprzytomna do szpitala z pękniętym tętniakiem, w wyniku którego doszło do krwotoku podpajęczynówkowego z tętnicy środkowej mózgu. Przez trzy tygodnie była w śpiączce” – czytamy na stronie Teatru w którym występuje Ewa Kopczyńska.

“W poniedziałek 18 stycznia otworzyła oczy i powoli odzyskuje świadomość, co bardzo dobrze rokuje. Na dzień dzisiejszy stwierdzono całkowity niedowład czterokończynowy. Ewa jest podłączona do respiratora, nie oddycha samodzielnie i przeszła również zabieg tracheotomii” – przekazano na stronie facebookowej Teatru Zagłębia w Sosnowcu.

“Niestety, bez kosztownej rehabilitacji Ewa nie ma szans na powrót do normalnego funkcjonowania. Wymaga specjalistycznej opieki w ośrodku rehabilitacyjnym, który zapewni jej również dostęp do odpowiedniej do jej stanu zdrowia terapii” – zaapelowały do widzów władze teatru w Sosnowcu.

Kochani!

Miesiąc temu dotarła do nas smutna wiadomość dotycząca naszej cudownej aktorki – Ewy Kopczyńskiej.

Ewa zaraz…

Opublikowany przez Teatr Zagłębia w Sosnowcu Wtorek, 26 stycznia 2021