Gwiazda dla gwiazdy! Małgorzata Socha nową twarzą mercedesa

Małgorzata Socha
Małgorzata Socha/Fot. Instagram @malgosia_socha

Małgorzata Socha nie narzeka raczej na brak propozycji zarobkowych. Teraz stanie się ambasadorką kolejnej marki premium.

Dotychczas „Gosia z sąsiedztwa”, doskonale radziła sobie w reklamowaniu miękkich poduszek i wygodnych kanap. Teraz wskoczyła na level wyżej. Z salonu meblowego wprost do salonu Mercedesa. Na dodatek ekologicznego! Sama aktorka chwali się nowym wyzwaniem na swoich social mediach

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

Stwierdzenie gwiazda dla gwiazdy jest tu jak najbardziej słuszne. Czy w związku z nowym projektem porzuci ten stary w którym wciela się w uroczą synową?

Podglądając jej dzisiejszy wpis raczej tak się nie stanie i Socha pogodzi ze sobą swoje wszystkie zobowiązania reklamowe. Pół żartem pół serio, z okazji dzisiejszego dnia teściowej, złożyła życzenia również tej „przybranej”, Ewie Kasprzyk.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

“Dziś Dzień Teściowej! To idealna chwila, by wspólnie spędzić czas ☺️ Razem z @ewa.kasprzyk, która występuje w roli teściowej w reklamach salonów Agata, spędziłyśmy niezapomniane chwile na planie. Dlatego dziś, zarówno jej, jak i mojej prawdziwej teściowej, składam najszczersze życzenia” – czytamy pod zdjęciem aktorek.

A Wy? Złożyliście życzenia swoim teściowym?