Gwiazdor “Złotopolskich” miał poważny wypadek wypadek! Grzegorz Kowalczyk prosi o pomoc!

Grzegorz Kowalczyk Foto:instagram.com

Grzegorz Kowalczyk prosi o pomoc. Aktor “Leśniówki” i “Na wspólnej” miał poważny wypadek. W sieci ruszyła zbiórka na jego leczenie.

Grzegorz Kowalczyk to polski aktor, głównie znany z takich produkcji jak “Na Wspólnej”, “Złotopolscy” czy “Diagnozy”. Jak się okazało, 53-latek ma poważne problemy ze zdrowiem.

Tydzień temu uległem wypadkowi, który spowodował złamanie mojego kolana w trzech miejscach. Niezbędna jest operacja i rehabilitacja, abym mógł wrócić nie tylko do zawodu, ale i normalnego życia – czytamy na stronie “Pomagam.pl”.

W sieci już ruszyła zbiórka pieniędzy na leczenia aktora. Grzegorz chce zebrać 20 tys. zł. Do tej pory na konto wpłynęło ponad 6 tysięcy złotych.

Przez wiele lat starałem się pomagać innym. Od 25 lat jestem honorowym dawcą krwi, a od kilku lat zasłużonym dawcą. Wiem, jak bardzo potrafią być wdzięczni Ci, którzy z tej pomocy korzystają. Podobnie ja będę wdzięczny za okazanie wsparcia, aby jak najszybciej wrócić do zawodu. Kolejne role już czekają- napisał Kowalczyk.

Link do zbiórki znajdziecie TUTAJ.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here