Gwiazdy wspominają Pawła Królikowskiego. Aktorski świat pogrążony w żałobie

Gwiazdy wspominają Pawła Królikowskiego. Oni cierpią bardziej
Paweł Królikowski/Fot. PAP

W czwartek odszedł wybitny aktor, mąż i ojciec piątki zdolnych dzieci – Paweł Królikowski. Gwiazdor był przewodniczącym Związku Artystów Scen Polskich i dość aktywnie udzielał się w różnych przedsięwzięciach TVP, tj. członkostwo w jury programu “Twoja twarz brzmi znajomo”. Dziś media i przyjaciele ciepło wspominają Pawła Królikowskiego w sieci.

Jeszcze nie pożegnaliśmy Pawła Królikowskiego, a ludzie już go wspominają. Póki co, rodzina jedynie poinformowała prasę o jego zgonie. W Internecie pojawiają się czarno-białe zdjęcia aktora i wzruszające wpisy. Nie ma wątpliwości, że po odejściu tak wybitnego człowieka, cierpi nie tylko pogrążona w żałobie rodzina, ale także reżyserzy i producenci.

Paweł miał 58 lat, zabrakło mu dosłownie dwóch miesięcy do kolejnych urodzin. Media podkreślają to, że śmierć przyszła za wcześnie. Aktor borykał się z tętniakiem i niestety przegrał tę nierówną walkę. Mimo wszystko starał się do ostatniej chwili i zawsze mógł liczyć na oddaną mu żonę i dzieci.

Pawła Królikowskiego wspominają takie sławy, jak: Agnieszka Woźniak-Starak, Katarzyna Skrzynecka, Katarzyna Zielińska, Bogusław Job czy Patryk Vega. Ten ostatni udostępnił post ze złamanym sercem. Nic dziwnego, gdyż śmieć Królikowskiego to ogromny cios dla polskiej filmografii. Kondolencje składa również prasa. Jedne z mediów przypomniało wspólny utwór Pawła i Antka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here