Irina Shayk w końcu zabrała głos! Nie szczędzi Bradleya? [VIDEO]

Irina Shayk
Irina Shayk/ Fot.Instagram

Supermodelka milczała naprawdę długo. W końcu jednak postanowiła zabrać głos w sprawie swojego głośnego rozstania z amerykańskim gwiazdorem. Irina Shayk odważyła się na szczere wyznanie o Bradley’u Cooperze!

Para zaczęła się ze sobą spotykać ponad pięć lat temu, ponieważ aż w 2015 roku. Do niedawna wszytsko było między nimi w porządku. W końcu przypomnijmy, że niespełna 3 lata temu zostali szczęśliwymi rodzicami malej Lei. Szczęście, które Irina Shayk stworzyła razem z Bradleyem zniszczyć miała nowa koleżanka aktora.

Mowa oczywiście o Lady Gadze i jej głośnym, a zarazem fenomenalnym, występie w „Narodzinach Gwiazdy”. W filmie na ekranie towarzyszył jej oczywiście Cooper. Miłość i chemia jaką udało się im wytworzyć pokonała naprawdę wiele produkcji. Nic więc dziwnego, że w głowie Iriny zaczęły rodzić się wątpliwości.

Jedna dopiero pół roku po rozstaniu modelka zdecydowała się zabrać głos. Jak się jednak okazało, zdaje się być bardzo pogodzona z tym co ją spotkało.

„Wierzę, że mieliśmy szczęście, żyjąc tym, co było między nami. Życie bez «B» to nowy grunt” – wyznała Irina Shayk.

Czy myślicie, że modelka faktycznie tak czuje? Czy może chciała uciszyć i uspokoić non stop rozpisujące się na ten temat media? Cóż, miejmy jednak nadzieję, że jej wyznanie jest szczere. W końcu powinni dogadywać się ze sobą chociażby ze względu na ich małą pociechę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here