Jak choroba zmieniła Pawła Królikowskiego. 4 lata aktor był zupełnie inny [FOTO]

Paweł Królikowski 4 lata temu był zupełnie inny
Paweł, Antoni i Małgorzata Królikowscy/Fot. Instagram @antek.krolikowski

Królikowscy to bardzo utalentowana aktorsko rodzina. Większości z nich udało się zrobić karierę na szklanym ekranie. Mimo wszystko Polacy przypomnieli o nich sobie dopiero w obliczu tragedii z jaką zmaga się Paweł.

Aktor jest już po operacji. Niestety nie wszystko poszło tak, jak można się było spodziewać. Po zabiegu, wdało się zakażenie, przez które jego pobyt musiał się przedłużyć. Paweł Królikowski jest pod stałym nadzorem specjalistów oddziału neurochirurgii. Tego typu komplikacje nie są niczym nadzwyczajnym, przy każdej tego typu ingerencji, istnieje prawdopodobieństwo powikłań.

Przy ikonie polskiego kina cały czas czuwa rodzica. Jego małżonka i dzieci nawet na chwilę nie zostawiają go bez opieki. Aktor może zawsze liczyć na obecność najbliższych i ich wsparcie. Ci nie ukrywają, iż cieszą się, że już jest po operacji. Te kilka tygodni kosztowały ich dużo nerwów i stresu. Na szczęście już po wszystkim.

Choć Królikowski miał być już w domu i dochodzić do siebie po zabiegu, lekarze postanowili przedłużyć jego pobyt w szpitalu o kilka dni. Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie opuści klinikę. Jednak, jak można się domyśleć, Małgorzata z pewnością już czeka z niecierpliwością. Aktorka bardzo przeżyła całą sytuację i całkowicie odcięła się od fanów, by móc poświęcić się mężowi. Ten, jak widać, w ciągu czterech lat zmienił się nie do poznania. Zobaczcie sami…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here