Joanna Liszowska w odważnej sesji! Nic na sobie nie ma [FOTO]

Jonna Liszowska w odważnej sesji. Nic na sobie nie ma
Joanna Liszowska/Fot. Instagram @joannaliszowskaofficial

Joanna Liszowska do tej pory starała się pokazywać swój talent i nadrabiać umiejętnościami. Choć ma za sobą wiele rozbieranych sesji, tym razem zaskoczyła fanów.

Joanna Liszowska poza aktorstwem, zajęła się ostatnio konferansjerką. Gwiazda w towarzystwie Miśka Koterskiego, prowadzi największe imprezy. Ten duet pojawia się częściej, niż Marcin Prokop i Dorota Wellman. Nic dziwnego, gdyż oni także świetnie sobie radzą z mikrofonem. Oboje zawsze są ciepło witani przez fanów. To właśnie tej parze przypadło prowadzenie całej wakacyjnej trasy Dwójki “Disco pod gwiazdami”.

Joanna Liszowska dodatkowo gra w teatrze. Nie ma wątpliwości, że gwiazda świetnie odnajduje się w swojej branży. Fani z chęcią wybierają się na jej spektakle, gdyż wnosi ona w nie świeżość i “blask”. Aktorka zawsze sumiennie przygotowuje się do każdej roli. Najważniejszy jest dla niej widz, tudzież widownia.

Liszowska odważyła się jednak poza promowaniem swojej działalności aktorskiej i udostępnianiem plakatów nadchodzących premier, pokazać siebie. Zdaniem niektórych, Asia przesadziła z eksponowaniem swojego ciała. Otóż artystka zapozowała na plaży całkowicie rozebrana. Nie miała na sobie nawet makijażu.

Joasia jak widać doskonale zna się na marketingu lub ma od tego świetnie wykwalifikowanych ludzi. Nikogo nie powinno dziwić  prowokujące zdjęcie, zbiegające się z premierą filmu o kontrowersyjnym tytule “Swingersi”. Nie pozostaje nic innego, jak czekać na kolejną odsłonę Liszowskiej…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here