Julia Wieniawa i Dawid Kwiatkowski razem! Co z tego będzie?

Dawid Kwiatkowski i Julia Wieniawa razem! Co z tego będzie?
Dawid Kwiatkowski i Julia Wieniawa/Fot. Instagram @juliawieniawa

Julia Wieniawa i Dawid Kwiakowski. Żadne z nich nie narzeka na brak pieniędzy i popularności. Mimo młodego wieku mają już na swoich kontach krocie. Jednak jest jeszcze coś, co ich łączy.

Julia Wieniawa (21 l.) poza aktorstwem pasjonuje się też śpiewem i tańcem. To właśnie ona pokaże swoje umiejętności na parkiecie w programie “Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Z jej wokalem już od jakiegoś czasu można zapoznać się na YouTubie. Dwa nagrane single nie stały się jednak hitem.

Dawid Kwiatkowski (24 l.) ma natomiast odwrotną sytuację. Otóż każdy jego utwór od razu znajduje się w czołówce.

Wieniawie najwidoczniej znudziło się aktorstwo. Jak widać nie tylko w związkach potrzebuje powiewu świeżości. Otóż Julka postanowiła rozpocząć stawianie swoich kroków na estradzie i to już bardzo poważnie. Aktorka pojawiła się w sobotę na koncercie jurora “The Voice Kids”. Co więcej weszła na scenę i wykonała z nim utwór.

Julia Wieniawa i Dawid Kwiatkowski dali popis. Choć aktorka nie do końca radziła sobie ze śpiewaniem, nadrabiała kreacją i pozytywnym nastawieniem.

Publiczność była zachwycona niespodzianką. Kwiatkowski nie uprzedził, że przywiezie ze sobą wsparcie. Czyżby “vegowiczka” porzuciła karierę aktorską i zajęła się śpiewem na poważnie? Biorąc pod uwagę jej dotychczasowe piosenki, chyba  jednak powinna jednak postawić na aktorstwo.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here