Julia Wieniawa najmłodszą milionerką w Polsce? Aktorka ma dopiero 22 lata

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa. / foto: Instagram

Julia Wieniawa mimo swój młody wiek dorobiła się już sporego majątku. Aktorka zdradziła, ile kupiła już mieszkań.

Julia Wieniawa to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Swoją karierę zaczęła od roli Pauli w serialu “Rodzinka.pl” i od tamtej pory nie schodzi z ekranu. Celebrytka wzięła udział w nowej edycji “Tańca z Gwiazdami”, gdzie w parze ze Stefano Terrazzino zajęła drugie miejsce. Jakiś czas temu Julka też zaprezentowała własną marką kosmetyczną.

Mimo to, że aktorka ma dopiero 22 lata, dorobiła się już sporego majątku. Według obliczeń “Super Expressu” tylko w czasach pandemii młoda celebrytka zarobiła około 1,5 miliona złotych!

Nie jest tajemnicą, że swoje pieniądze Wieniawa najchętniej inwestuje w nieruchomości. Podczas rozmowy z “Pomponikiem”, celebrytka zdradziła, ile już kupiła mieszkań.

– Na pierwsze mieszkanie udało mi się uzbierać pieniądze, gdy miałam 18 lat. To był taki pierwszy krok w dorosłość, dzięki czemu troszkę szybciej w nią weszłam. Zawsze uważałam, że najlepiej inwestować w nieruchomości, teraz posiadam trzy mieszkania. Z tym zapleczem zaczynam myśleć o innych inwestycjach, zaczynam trochę ryzykować… – wyznała.