Julia Wieniawa załatwiła rolę koleżance? Oburzona menadżerka komentuje

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa/Fot. Instagram @juliawieniawa

Julia Wieniawa twierdzi, że to właśnie ona zaproponowała Gąsiewską na rolę Anieli w filmie “W lesie dziś nie zaśnie nikt”. Co na to Wiktoria?

Ostatnio widzowie mogli zobaczyć premierę pierwszego polskiego horroru “W lesie dziś nie zaśnie nikt”. Przypomnijmy, że premiera filmu miała odbyć się w piątek, 13 marca, ale w związku z epidemią koronawirusa organizatorzy zrezygnowali z imprezy. Mimo to premiera odbyła się na platformie Netflix. W obsadzie znaleźli się między innymi Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska, Michał Lupa, Olaf Lubaszenko, Piotr Cyrwus oraz Mirosław Zbrojewicz.

Ostatnio Wieniawa stwierdziła, że to dzięki niej Gąsiewska dostała rolę Anieli.

– Ja w ogóle miałam grać Anielę! Taką dostałam propozycję, a że scenariusz był super, to byłam gotowa w to wejść. I dałabym radę. Miałam już farbować włosy na blond. Ale im dłużej byłam w projekcie, bym bardziej docierało do mnie, że jednak chciałabym zagrać Zosię. Wspomniałam o tym twórcom. “A właściwie czemu nie, zróbmy casting próbny”. Spotkaliśmy się z Bartkiem, Mirellą Zaradkiewicz i Jankiem Kwiecińskim, nagrywali mnie telefonem. Kiedy obejrzeli materiał, oczy im się zaświeciły. Zmienili zdanie, że chcą mnie na Zośkę. Wtedy ja podpowiedziałam im, że na Anielę będzie lepsza Wiktoria Gąsiewska – przepiękna blondynka z komediowym zacięciem. Bardzo fajnie zagrała tę rolę. Niby stereotypowa blondynka, ale w sumie ciekawa postać, która okazuje się wartościowa – wyznała aktorka.

Jednak menadżerka Wiktorii ma całkiem inne zdanie.

– Serio? Julii chyba umknął fakt, że Wiktoria z Aksonem robiła filmy od dziecka np. serial “Katyń” czy “Rodzina zastępcza”, a było to długo zanim Julia spróbowała swoich sił przed kamerą. Wydaje mi się również, że o konkretnej roli decyduje reżyser obsady i producent, a nie aktor. Tak czy inaczej, delikatna uroda Wiktorii idealnie zgrała się z postacią Anieli, a sama Wiktoria otrzymuje ogrom gratulacji za swoją świetną grę aktorską. – powiedziała podczas rozmowy z Pudelkiem.

Jeśli jeszcze nie widzieliście całego filmu, poniżej znajdziecie zwiastun, w którym możecie zobaczyć zmagania obu aktorek. Która z nich Waszym zdaniem poradziła sobie lepiej?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here