Już nie wróci? Dramat Pawła Królikowskiego rozdziera serce

Paweł Królikowski fot. screen youtube.com
Paweł Królikowski fot. screen youtube.com

Paweł Królikowski ciągle pozostaje w szpitalu, a stan jego zdrowia jest zły, choć stabilny. Aktor będzie wymagał długiej rehabilitacji, co może wykluczyć jego powrót na plan serialu Ranczo.

To jeden z najpopularniejszych aktorów w Polsce. W ostatnim czasie szczególną sławę przyniosła mu jedna z głównych ról w serialu “Ranczo”. Czy dramat Pawła Królikowskiego uniemożliwi mu z pewnością wymarzony powrót do pracy?

Popularny “Kusy” trafił do szpitala w Wigilię i spędził tam Święta Bożego Narodzenia. Po tygodniu na oddziale neurochirurgi jego stan się ustabilizował, choć ciągle jest zły.

Powrót serialu “Ranczo”

Tymczasem ciągle pojawiają się doniesienia o powrocie serialu “Ranczo”. Ilona Ostrowska grająca żona Kusego zdradziła, że aktorzy znają już scenariusze, a prace nad nowym sezonem miałyby rozpocząć się jeszcze w pierwszej połowie 2020 roku.

Jak na razie jednak serial, który oglądały miliony Polaków mierzy się z poważnymi problemami. O tym, że produkcja nie rozpocznie się tak szybko mówi Grażyna Zielińska, która wcielała się w popularną “Babkę”.

Informacje te krążą od półtora roku. Kazali nam rezerwować terminy i złożyć oświadczenie, że zgadzamy się wziąć udział w ewentualnej kontynuacji serialu. Mieliśmy zacząć zdjęcia w sierpniu, potem we wrześniu. Ale z tego co wiem, produkcja nie dostała pieniędzy – mówi.

Sprawa utknęła i zapadła cisza. Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze, których nie ma – dodaje rozczarowana aktorka.

Choroba Pawła Królikowskiego

Gdyby jednak prace nad serialem rozpoczęły się w tym roku, mogłoby to oznaczać problem ze skompletowaniem obsady. Wcielający się w jedną z głównych ról Paweł Królikowski może nie być zdolny do pojawienia się na planie.

Już w ubiegłym roku aktor musiał przerwać prace w programie “Twoja twarz brzmi znajomo”. Na jesieni co prawda nagrywał kilka odcinków serialu “W rytmie serca”, jednak pojawił się na zdjęciach w specjalnym nakryciu głowy, które miało zakryć rany po operacji.

Obecnie Królikowski będzie musiał udać się na długo rehabilitację, po której może wrócić do zdrowia. Wiadomo jednak, że proces ten wymaga czasu.

Bliscy aktora planują już jego rehabilitację zagranicą. – Małżonkowie już myślą o rehabilitacji, która prawdopodobnie odbędzie się w Niemczech – mówił informator “Faktu”.