Kasia Glinka: oficjalnie w ciąży! Czekała na dobry moment?!

Kasia Glinka: oficjalnie w ciąży! Czekała na dobry moment?!
Katarzyna Glinka/Fot. Instagram @katarzynaglinka

Katarzyna Glinka oficjalnie ogłosiła na swoim Instagramie, że jest w ciąży. Aktorka, jak zapewnia, czekała na odpowiedni moment, kiedy nic nie będzie zagrażać płodowi. Kasia dostała mnóstwo gratulacji.

Serialowa gwiazda ogłosiła wesołą nowinę. Kasia Glinka już po raz drugi jest w ciąży. Choć wcześniej spekulowano na temat zmian w życiu aktorki, ta wolała nie zabierać głosu w sprawie. Jak zaznacza, chciała zachować dla siebie odrobinę prywatności, do póki nie utwierdzi się, że wszystko będzie OK. Jak wiadomo pierwsze miesiące bywają różne.

Katarzyna jest już mamą. Jej syn Filip w tym roku skończy 9 lat. Chłopiec jest pierwszym dzieckiem Glinki i jej byłego męża Przemysława Gołdona. Kasia od 5 lat jest rozwódką. Rok temu poznała jednak mężczyznę, który odmienił jej życie i przywrócił wiarę w miłość. Mowa o Jarosławie Bienieckim – prezesie Runmageddon S.A. To właśnie on jest odpowiedzialny za organizację popularnych biegów z przeszkodami.

Para zaręczyła się w marcu ubiegłego roku i już spodziewają się potomstwa. Nieznana jest jeszcze jednak płeć nowego członka rodziny. Kasia dodaje mnóstwo zdjęć z partnerem, a ten dość często gości w Teatrze Kwadrat na spektaklach swojej narzeczonej. Glinka z trudem rozstaje się z ukochanym. Łączą ich wspólne pasje, tj. sport i podróże. Ciekawe czy dziecko również odziedziczy po rodzicach miłość do wyczynów ekstremalnych.

 

View this post on Instagram

Kochani chciałam powiedzieć Wam sama. W czasie , który pozwala już na dzielenie się tak intymnymi informacjami z prywatnego życia…nie chciałam się ukrywać , z resztą choćbym chciała już się nie da😉 Po prostu chciałam powiedzieć Wam kiedy jest już bezpiecznie. Ja nie do końca odnajduję się w czasach w których tak wiele jest na sprzedaż i zależy mi na zachowywaniu odrobiny prywatności . Mam nadzieję,ze to rozumiecie 🙏 najbliższy czas będzie dla mnie szczególny🤰🏻a 2020 na pewno wyjątkowy !!!! Póki co pędzę do @teatr_kwadrat zagrać dla Was Kłamstewka. Ps piszcie czy są tutaj dziewczyny ,które czekają na swoje potomstwo w 2020??? Ściskam Was wszystkich😀😀😀 Ps2 zdjęcie wykonał dumny mój numer 1 Filip:):):) #women#pregnantbelly#child#ciąza#

A post shared by Kasia Glinka (@katarzynaglinka) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here