Kasprzykowski wygrał Internety. Arciuch odebrało mowę

Kasprzykowski wygrał Internety. Arciuch odebrało mowę
Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski/Fot. Instagram @kasprzykowskibartek

Jak wiadomo zakochany mężczyzna jest zdolny do wszystkiego. Ostatnio w dzień swoich urodzin, mogła przekonać się o tym Tamara Arciuch. Bartek Kasprzykowski przygotował dla niej niespodziankę na Instagramie.

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski są ze sobą już wiele lat, ale mimo to nie planują ślubu. Para aktorów nie miała lekkich początków, zwłaszcza że Tamara miała już męża. Media nie dawały jej spokoju – szkalowały i obarczały ją winą za rozpad małżeństwa. Kilkanaście lat temu obyczajowość bardzo różniła się od obecnych rozstań i powrotów w show biznesie.

Arciuch 24 marca obchodziła swoje urodziny. Bartek nie zapomniał o tak ważnej dacie i postanowił zrobił ukochanej niespodziankę w postaci romantycznego wpisu na Instagramie. W poście wyniósł partnerkę na piedestał, wychwalając jej talent i charakter. Kasprzykowski wykazał się swoim kunsztem poetyckim, który wzruszył Tamarę, aż tej odebrało mowę.

Pod postem od razu posypała się lawina komentarzy od fanów, którzy byli zachwyceni uczuciem pary aktorów i sposobu, w jaki gwiazdor ujął te nietypowe życzenia. Z pewnością każda kobieta chciałaby kiedyś coś takiego usłyszeć od swojego mężczyzny. Zwłaszcza po takim stażu.

To właśnie po takim okresie czasu, Arciuch może być pewna, że partner doskonale ją zna tak, jak zadeklarował pod zdjęciem artystki na Instagramie. My jesteśmy pod wrażeniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here