Katarzyna Bujakiewicz nie radzi sobie z córką? Pomoc teściowej jest nieoceniona! [FOTO]

Katarzyna Bujakiewicz/Fot. Instagram

Ostatnio na łamach “Twojego Imperium” Katarzyna Bujakiewicz udzieliła niepokojącego wywiadu. Fani martwią się nie tylko jej związek, ale także o to, jak aktorka radzi sobie z trudami dnia codziennego.

W mediach krążą spekulacje na temat kryzysu w związku Kasi Bujakiewicz. Sama zainteresowana postanowiła udzielić wywiadu, w którym niejako dementuje plotki na temat ewentualnych problemów w jej życiu.

Dużo zależy od dobrej logistyki i organizacji czasu. Wyznam szczerze, że gdyby nie pomoc mej wspaniałej teściowej, która z zaangażowaniem opiekuje się ukochaną wnuczką, byłoby mi o wiele ciężej ogarnąć tyle spraw naraz. Jestem jej bardzo wdzięczna!” – mówi Bujakiewicz.

Oczywiście dziennikarz postanowił zapytać o to, jak w roli męża i ojca sprawuje się partner Kasi – Piotr.

Piotr pomaga mi, gdy tylko może, ale jest równie zabiegany jak ja, i często w rozjazdach. Oboje prowadzimy aktywne życie, ale staramy się poświęcać Oli jak najwięcej czasu. Kariera nigdy nie była dla nas najważniejsza. To rodzina jest priorytetem” – podkreśla aktorka.

Kryzysu w małżeństwie ciężko się dopatrzyć, jednak widać, że pomoc teściowej jest dla pary zbawienna i pozwala spełniać się zawodowo.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here