Katarzyna Zielińska pokazała siostrę. Są jak dwie krople wody [FOTO]

Zielińska wpuściła fanów do hotelu. Dramat?!
Katarzyna Zielińska/Fot. Instagram

Katarzyna Zielińska, znana i lubiana polska aktorka ostatnio pokazała swojego ojca, a teraz przyszedł czas na siostrę. Do tej pory Zielińska nie chwaliła się zbytnio swoją rodziną, choć w każdej rozmowie podkreślała, że to właśnie najbliżsi są i zawsze byli dla niej priorytetem.

Katarzyna Zielińska uchodzi raczej za jedną z tych spokojniejszych gwiazd polskiego show biznesu. Stroni od skandali, jest w szczęśliwym związku i ma dzieci, z którymi chętnie spędza każdą wolną chwilę. Nawet zabrała ostatnio swoich synów na egzotyczne wakacje. Jak wspomniała, może i trochę późno, ale ważne, że w ogóle.

Natłok pracy i obowiązków, które ostatnio spadły na aktorkę usprawiedliwiają jej późno jesienne wczasy. Grunt, że udało jej się w całym kalendarzu znaleźć chwilę na odpoczynek i naładowanie akumulatorów.

Kasia poza “Barwami szczęścia”, grała przez cały sezon jedną z głównych postaci w serialu “Zawsze warto”. Produkcja już zapowiada drugi sezon, także jeżeli Zielińska nie zrobiłaby sobie wolnego teraz, to mogłaby zapomnieć o jakimkolwiek relaksie z mężem i dziećmi.

Poza wakacjami, jak widać dobrze robią jej również imprezy. Jak oznajmiła fanom na swoim Instagramie, akurat ma “wychodne” ze swoją siostrą. Raczej to będą dość elitarne balety, o czym świadczyć mogą stroje sióstr. Aktorka świeci jak miliony monet i z pewnością trudno by jej się było odnaleźć w warszawskim zgiełku klubów.

Zielińskie są niesłychanie do siebie podobne, niczym dwie krople wody. Na szczęście odróżnia je fryzura. Kasia preferuje wygodne, ostre cięcie na chłopczycę, za to jej siostra jak widać woli kobiece długości. Poza tym są naprawdę identyczne…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here