Kogo i jak bardzo kocha Ania Mucha?! [FOTO]

Kogo i jak bardzo kocha Anna Mucha?!
Anna Mucha/Fot. Instagram @taannamucha

Ania Mucha udostępniła dość wymowne zdjęcie dotyczące miłości. W jej kwestii to dość aktualny temat, zwłaszcza że ostatnio jej byli partnerzy weszli w nowe związki. Jak pokazują portale społecznościowe, zarówno Sora, jak i Wojewódzki dawno zapomnieli o aktorce.

Ania Mucha (39 l.) jest szczęśliwą matką dwójki dzieci. Po niespodziewanym rozstaniu z showmanem Kubą Wojewódzkim, aktorka postawiła na spokój. Tym samym związała się z Marcelem Sorą. Parze nie było jednak dane stanąć na ślubnym kobiercu. Po dziesięciu latach przestało się między nimi układać. Media zaczęły podejrzewać, że za tym wszystkim stoi domniemany powrót Muchy do Kuby Wojewódzkiego.

Pod koniec ubiegłego roku nie tylko zrobiło się głośno o zacieśnionej relacji Wojewódzkiego i jego eks. Nic dziwnego, że zbiegło się to z kryzysem w związku Ani i Marcela. Zwłaszcza, że aktorka dodała nawet wymowne zdjęcie ze stacji benzynowej w samochodzie króla TVN-u.

Nie zdążyły skończyć się spekulacje na temat powrotu jednej z najpopularniejszej niegdyś par showbiznesu, a już wyciekły informacje o problemach w relacji Anny Muchy i Marcela Sory. Niemniej jednak żadne z nich nie wyznało oficjalnej przyczyny rozstania. Wiadomo, że to już definitywny koniec ich długiego związku. Oboje jednak rozeszli się w pokojowych relacjach nie utrudniając sobie kontaktów z dziećmi.

Ania Mucha nie może znaleźć miłości. Gwiazda TVP niewątpliwie ma za sobą wieloletnie związki, jednak w każdym z nich prędzej czy później przestaje się jej układać. Aktorka postanowiła więc poszukać pomocy w literaturze. Być może to właśnie książka pomoże jej zrozumieć obszerne pojęcie “miłości”…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here