Koniec wielkiej miłości Barbary Kurdej-Szatan! Zobaczcie co jest powodem rozstania [FOTO]

Kurdej-Szatan i Mucha
Barbara Kurdej-Szatan/Fot. Instagram @kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan z sentymentem opowiedziała o swej pierwszej miłości, czyli Łukaszu. Choć para nie spotyka się ze sobą od długiego czasu, aktorka czule wspomina swojego chłopaka sprzed lat.

Dziś Barbara Kurdej-Szatan jest wszystkim doskonale znana. Aktorka pojawiła się na ekranach telewizyjnych po raz pierwszy w reklamach, ale dziś występuje w wielu serialach i programach telewizyjnych.

Teraz zebrała się na wyznanie i opowiedziała o swej pierwszej miłości i pierwszym rozstaniu. – Łukasz był moim pierwszym chłopakiem, pierwszą miłością. Zaczęliśmy się spotykać, jak miałam 13 lat – wspomina Kurdej-Szatan.

To oczywiście była niewinna młodzieńcza miłość, nastolatkowie widywali się po lekcjach. Pojawiły się wówczas pierwsze pocałunki i przytulanie na szkolnej dyskotece.

Aktorka przyznaje, że nie zawsze było kolorowo, wielokrotnie płakała przez swojego chłopaka. Ten doprowadzał ją do łez m.in. swoją zazdrością. – Nie lubię, jak mi się coś narzuca, nie cierpię być w klatce – opowiada.

Ich drogi rozeszły się, kiedy wyjechała na studia do Gdyni. Jednak jak mówi już wcześniej odczuwała, że coś się wypaliło, nie czuje już takich emocji jak dawniej. Mimo rozstania po latach para pozostaje w dobrych relacjach.

Co na to wszystko Rafał Szatan? Cóż, z tego co oboje deklarują na swoich instagramach, ich małżeństwo jest niezwykle udane i trwałe! Zobaczcie sami na jego ostatni wpis!

Źródło: pomponik.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here