Kwarantanna Katarzyna Zielińskiej. Na wesoło

Katazryna Zielińska na kwarantannie od rana na imprezie
Katarzyna Zielińska/Fot. Instagram @katarzynazielinska

Jak wiadomo od kilku dni, z powodu światowej epidemii koronawirusa, duża część społeczeństwa poddaje się kwarantannie. Wśród osób nią objętych są także celebryci. Katarzyna Zielińska izoluje się “na wesoło”.

Gwiazda serialu “Zawsze warto”, dzięki kwarantannie, więcej czasu spędza z dziećmi. Aktorka udostępniła w sobotę zdjęcie swoich szczęśliwych synków. Ci, jak oznajmiła Zielińska, od samego rana urządzają w domu dyskotekę.

Chłopaki bawią się od rana pakując płyty do odtwarzacza CD, nie sięgają natomiast bez przerwy po telefon, ani nie zaglądają do komputera.

Fanki pochwaliły postawę swojej idolki. Jak widać są jeszcze domy, w których dzieci nie nudzą się, a nawet znajdują sobie kreatywne zajęcia, bez odpalania Internetu.

Kasia Zielińska sprawdza się więc jako matka i żona. Zauważył to nawet jej kolega po fachu, aktor Paweł Małaszyński. Ten polubił rodzinne zdjęcie aktorki i producentki. Oboje mogliby wymieniać się doświadczeniami w kwestii opieki nad synami. Gwiazdor “Magdy M” daje sobie radę jako perfekcyjny tata.

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here