Liszowska przesadziła z dekoltem?! Gwiazda Polsatu szokuje

Liszowska przesadziła z dekoltem?! Gwiazda Polsatu szokuje
Joanna Liszowska/ Fot. Instagram

Wielka wiosenna ramówka Polsatu została już zaprezentowana widzom. Ci z niecierpliwością wyczekują jednego z największych hitów, gdzie m.in wystąpiła Liszowska. Mowa oczywiście o “Tańcu z Gwiazdami”. W tej edycji zatańczą celebryci z pierwszych stron gazet.

Kolejna plejada gwiazd dobiegła końca. Telewidzowie już wiedzą, co będą oglądać tej wiosny, a celebryci – kto i w jakim programie będzie mógł się polansować. Nie wszystkim była jednak potrzebna ramówka, by zrobić trochę szumu w okół siebie. Joanna Liszowska podeszła do sprrawy iście profesjonalnie.

Aktorka postawiła na za duży dekolt i to w dość oryginalnym kształcie. To niewątpliwe właśnie dlatego przykuwała uwagę wszystkich gości, a zwłaszcza fotoreporterów. Ci dosłownie nie odrywali się od swoich obiektywów. Biorąc pod uwagę wszystkie misternie złożone stylizacje, to właśnie Liszowska wybrała najodważniejszą.

Fani nie mogą się nadziwić, jak to możliwe, iż mimo upływającego czasu, Joasia wciąż promienieje i wygląda po prostu olśniewająco. To tak, jakby kalendarz o niej zapomniał… Niejedna początkująca celebrytka, która od niedawna bryluje na salonach mogłaby jej zazdrościć.

Nie tylko Liszowska pokazała trochę ciała. Kreacja Julii Wieniawy odsłoniła zarówno dekolt, jak i brzuch. Niemniej jednak to zdecydowanie Asia powinna zostać “królową balu”. Odważny look dojrzałej gwiazdy, z pewnością na długo pozostanie w pamięci fanów Liszowskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here