Maciej Stuhr ma poważny problem z finansami! Aktor zbankrutuje?

Maciej Stuhr
Maciej Stuhr/ Fot.Instagram

Maciej Stuhr, tak jak wszyscy na świecie, przeżywa teraz wyjątkowo trudne chwile. O swoich rozterkach opowiedział w niedawnej rozmowie z Agnieszką Holland i Iloną Łepkowską. Jak widać, w domu aktora się nie przelewa.

Sytuacja, jaką spowodował Koronawirus, daje się we znaki dosłownie wszystkim na świecie. Niedość, że nie możemy czuć się swobodnie i bezpiecznie, to na dodatek wielu osobom zaczyna brakować pieniędzy. Jedną z nich jest znany polski aktor, Maciej Stuhr.

Aktor wziął niedawno udział w rozmowie, zorganizowanej przez Wirtualną Polskę, z Agnieszką Holland i Iloną Łepkowską. Opowiedział w niej o tym, jak bardzo dotyka go obecna sytuacja…

“Przede wszystkim walczymy o nasze bezpieczeństwo. Naszych rodziców, naszych dzieci. Zastanawiamy się, za co zrobimy zakupy w następnym tygodniu. Ja osobiście zarobiłem ostatnią złotówkę dwa miesiące temu. Tym żyje Polska, tym żyją ludzie. To, że my rozmawiamy o tym, czy odkleić kopertę, którą dostaniemy, zakleić ją z powrotem i przesłać, jest właściwie absurdalne. Na tym też polega farsowość tej sytuacji” – wyznał podczas rozmowy na antenie Wirtualnej Polski.

Czy zgadzacie się ze stanowiskiem Macieja?

 

2 KOMENTARZE

  1. Dość o bidulach aktorach, żyli co miesiąc z pensji 3,600 i zdychają z głodu, niech Sztur idzie zbierać truskawki i weźmie do towarzystwa Powierzę..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here