Małaszyński to Jeremiasz. Aktor sprzedaje “niedopite wino”

Paweł Małaszyński to Jeremiasz. Aktor sprzedaje
Paweł Małaszyński/Fot. Instagram @pawelmalaszynski

Paweł Małaszyński przyznał się tuż przed WOŚP-em, iż kiedyś wydał tomik poezji. Tworzył on pod pseudonimem “Jeremiasz” stąd media nigdy dotąd nie powzięły tego szczegółu z przeszłości aktora. Po 24 latach przyszedł czas na pożegnanie się z egzemplarzem. Aktor sprzedaje pamiątkę na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Małaszyński to człowiek wielu talentów. Jest aktorem i wokalistą. Muzyk potrafi także grać na instrumentach oraz ma duszę artysty. Jak się okazuje, drzemie w nim wrażliwy poeta, który ma za sobą nawet wydanie tomiku poezji jako “Jeremiasz”. Dziś do sprzedaje, a raczej wystawia na licytację WOŚP. Każdy może stać się nabywcą wierszy z pod “pióra” Pawła. Ten nie ukrywa, że ten zbiór poezji ma dla niego sentymentalne znaczenie.

Aktor, którego kariera rozkwitła dzięki serialowi “Magda M.” zaskoczył swoich fanów. Nikt się raczej nie spodziewał, że poza tyloma zainteresowaniami i profesjami, w których świetnie się sprawdza, niegdyś aspirował jeszcze do zawodu poety. Nie wiedzieć czemu, nie chciał ujawniać swojego nazwiska, stąd wydał on tomik “Euforia wrażliwości” pod pseudonimem “Jeremiasz”. Po latach postanowił zdradzić skrywaną przez siebie tajemnicę.

Ach ta Młodość… Jest niedopitym winem poety – napisał w poście aktor.

Dla dobra Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zdecydował się to wino sprzedać tym, którzy chętnie zapoznają się z jego twórczością i “dopiją” ten kieliszek poezji. Aukcja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem, gdyż cena już osiągnęła 350 złotych, a trwa aż do końca stycznia. Zachęcamy do wzięcia udziału w licytacji: https://allegro.pl/oferta/8846175636

 

View this post on Instagram

W imieniu swoim oraz wszystkich, od lat wspierających ogromne serce Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zapraszam do licytowania wyjątkowego przedmiotu, z którym po wielu latach się rozstaję 😉 1 ze 100 egezmplarzy wydanego 24 lata temu tomiku "Euforia wrażliwości". Pisałem go ćwierć wieku temu pod pseudonimem Jeremiasz. Ach ta Młodość… Jest niedopitym winem poety 😉 Licytujcie, udostępniajcie! Nie przedawkujcie rzeczywistości! ✖️ https://allegro.pl/oferta/8846175636 ✖️ https://youtu.be/1ZCJdNBuTOI A już jutro i w niedzielę razem z Cochise zagramy podczas finałów WOŚP w Wielkiej Brytanii – Watford i Telford ✊#rzeczyodserca #wosp #wośp #finał #polonia #cochise #telford #tomik #aukcja @allegropl

A post shared by Paweł Małaszyński ✊ (@pawelmalaszynski) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here